Войти  \/ 
x
x
x

 Штурм

Город:
Киев
ФК "Штурм" Командні кольори - салатовий (білий - додатково). Організатор - Богдан Ширков. Зародження ФК “Штурм” сталося навесні 2015 року, команда почала виступати у другій лізі ХФЛ. Влітку того ж року було прийнято рішення перейти у інший турнір - Weekend Football. У жовтні команду очолив теперішній її керівник - Богдан Ширков. У міжсезоння 2015/2016 була проведена серйозна робота над комплектацією команди. Були здобуті перші перемоги. Непоганий хід був набраний наприкінці сезону, в підсумку це дозволило зайняти 6 місце (з 10) у групі В. Тим не менш, команді не вистачало досвіду та стабільності. Сезон 2017 року почався зі змін: була обрана нова назва - Reds. Команда отримала нову форму та емблему. Змінився і чемпіонат - Weekend Superleague (WSL), що відрізнявся дуже сильним складом учасників та рівнем організації. Втім, відбірковий етап був пройдений досить впевнено, команда взяла “свої” залікові бали і боролася з лідерами київського любительського футболу. Основна задача була виконана - Reds потрапив у першу лігу WSL. Хоча у підсумку команда понизилася у другу лігу, це був корисний досвід. 2018 рік став роком прогресу. Вдалося дати поштовх до змін у психології команди. Відбулося остаточне перейменування клубу - в ФК “Штурм”, що відповідає духу команди. Прийшли гравці з досвідом, духом переможців, цілеспрямованістю. Трансформація клубу продовжується і у 2019 році. Шлях до вершин не буває легким, але команда вірить в успіх. Головними цінностями і орієнтирами ФК “Штурм” є повага, порядність, дружба, цілеспрямованість, любов до Футболу та дотримання правил чесної гри. Для команди дуже важливо притримуватися цих принципів і не відхилятися від обраного шляху. З організатором можна зв'язатися за телефоном 050 816 23 46 (або у месенджерах).

Имя Сыгранные матчи Предупреждение Ассист Повторное предупреждение Удаление Автогол Гол Дата рождения
4 1 0 0 0 0 0 23.05.1987
8 1 6 0 0 0 6 22.11.1998
7 0 0 0 0 0 0 09.06.1987
8 1 0 0 0 0 0 22.10.1979
0 0 0 0 0 0 0 24.12.1992
4 0 0 0 0 0 1 07.02.2001
7 0 0 0 0 0 1 29.12.1992
7 0 0 0 0 0 1 27.02.1996
9 2 0 0 0 0 1 30.09.1997
9 0 1 0 0 0 1 06.04.1994
6 0 0 0 0 0 3 25.09.1999
1 0 0 0 0 0 0 08.04.1992
6 0 0 0 0 0 0 04.04.1984
6 2 0 0 1 0 1 10.08.1980
1 0 0 0 0 0 0 02.11.1991
4 0 0 0 0 0 0 12.08.1991
2 1 0 0 0 0 0 12.06.1991
2 0 0 0 0 0 0 01.11.1989
0 0 0 0 0 0 0 07.09.1985
5 0 0 0 0 0 0 16.12.1991
0 0 0 0 0 0 0 27.09.1993
7 0 0 0 0 0 1 25.01.2000
2 0 0 0 0 0 0 27.12.1989
7 0 0 0 0 0 1 24.05.1990