Войти  \/ 
x
x
x

Віталій Самборський, організатор ФК Фенікс поділився з прес-службою WSL емоціями після сенсаційної перемоги над ФК Катран (2:1) в 1/16 Кубку WSL.

Як налаштовувались на гру з минулорічним переможцем? Які слова сказали команді перед грою?

Красивих слів, як перед останньою битвою, не було. Не було пафосу. Виходили грати в футбол, реалізовувати те, що відпрацьовували на тренуваннях і в товариських іграх. Реально розуміли, що шанси мінімальні, проте домовилися дати бій, не опускати руки. 

Після такої гучної перемоги чого чекати від "Фенікса"?

Фенікс молода, нова команда, яка оновила на 1/3 свій склад, ми ще не зіграні, ще не до кінця знаєм власні сили, але ми уже точно не ті, що були минулого сезону. Ми голодні до перемог. Але щоб ті перемоги прийшли, ми будем і уже працюєм на тренуваннях та в іграх також. Думаю, супер яскравої, атакуючої гри аля Барса цього кола від нас не варто чекати.

Що на Вашу думку стало запорукою успіхом у кубковому протистоянні? 

Запорукою успіху стало:

* хороший збір нашої команди

* реалізація тренерського плану і ідеї на гру

* 90% реалізація моментів

* вдалі і вчасні заміни

* недооцінка суперником нас, це мабуть 50% всього

* висновків не багато, а головний - шо нам ще багато працювати і тренуватися, Катран набагато сильніший за нас, хоч ми і перемогли, це не соромно визнати.

Які зробили висновки для себе після такого успіху? Яке завдання на новий сезон?

Завдання на сезон скромне, воно подвійне: або 22 очки, або 8 місце. Виконання одного з двох пунктів - це і буде виконання завдання.