Войти  \/ 
x
x
x

Андрій Крук, організатор ФК "Дарниця", головної несподіванки старту сезону в першій лізі розповів про свої враження від перших турів.

- Вже зіграли декілька матчів в новому сезоні, що можете сказати по зіграних поєдинках?

Всі матчі були важкими, а отже всі були цікавими, щоправда усі були різними. З «ОБСІЛФ» в 1/16 кубку ми непогано розпочали, повели в рахунку, але зрештою поступилися більш сильному супернику. З "Аристократами" була прогнозована рівна гра, яка й закінчилася нічиєю. З "Респектом" все вийшло доволі вдало: швидко забили два м'ячі, ще й гравець суперників отримав вилучення. Зрештою впевнено перемогли, але й цей матч я б не назвав легким. З «ФКФ» в нас був дуже поганий збір, грали без більшості лідерів, але вдалося покарати суперника за помилку і відстояти мінімальну перемогу. З "Воскресенкою" (Japan Parts) пощастило, адже вже в суперника не було оптимального складу, чим ми й скористалися. Саме таке й подобається - кожен матч важкий і цікавий. Заради цього й граємо.

- Яка сильна сторона вашої команди?

-Колектив. Він повністю зберігся порівняно з минулим роком, не зважаючи на те, що сезон був провальним. Більш того, в мене була непроста задача щодо визначення заявки на сезон - бажаючих було більше ніж місць! Невдачі нас не зламали, і це головне.

- Кого бачите головним фаворитом сезону?

В "вишці" це, звичайно, "Одеса". В першому дивізіоні я не бачу ані фаворитів, ані аутсайдерів - підбір команд дуже рівний. І це прекрасно! Буде дуже цікаво! В другому дивізіоні на перший погляд мають перемагати "Шарк" та "Каскад" (Science Technology).

- Чого на вашу думку не вистачає WSL Лізі?

Ще двох команд в другому дивізіоні. А так, в цілому, все в ліги є. Головне - є бажання організаторів, а дрібні недоліки поступово зникають. Звичайно, є ще гостре питання стосовно арбітрів, але воно є таким завжди і у всіх турнірах. Така природа людини - вона завжди бачить помилки інших і часто намагається ними виправдати власні невдачі. Особисто я не вважаю, що все аж так погано.

- Які сподівання і цілі на чемпіонат?

Турнірних цілей я не назву. Більш чітко їх буде видно ближче до завершення чемпіонату. Ми намагаємося здобувати результат в кожному матчі незалежно від розкладів в таблиці. Наша головна ціль - отримувати задоволення від футболу та спілкування. Ми чудово розуміємо, що з такими показниками, які були минулого сезону, задоволення отримати важко.