Войти  \/
x
x
x

От і закінчився передостанній тур Зимого Кубку. Всі команди дізналися про свої розклади перед заключним туром і тепер посилено готуватимуться до нього.

Respect - Аристократи 5-3 (3-0)

Цей матч може запам'ятатися глядачам завдяки багатьом причинам. По-перше, саме в цьому матчі злий жарт з Аристократами зіграла гра у власній штрафній, адже Respect мав дві нагоди, щоб забити пенальті, і вони це зробили, а матч так і закінчився з різницею у два голи. Якби не було тих пенальті, то все могло б бути інакше. Хоча, справедливості заради, відмітимо, що другий з них був вже під кінець поєдинку. Щоправда, в цьому атраціоні щедрості прийняв участь і Респект. Щоб допомогти гостям, Карпов і Брусиловський не поцуралися навіть забити в свої ворота. Чи будуть вони такі самі дружелюбні і в чемпіонаті? Дуже сумніваємося. Ще однією окрасою матчу став символічний гол Логвінова у матчі Зимового Кубку імені Логвінова. Це не може не розчулювати. Дуже приємно бачити це прізвище у фінальному протоколі гри. Перемігши, Respect закріпився на першому місці і для остаточного успіху їм залишається виграти заключний матч. Щоправда за різних умов може влаштувати нічия, чи навіть поразка!  Кубок близько...

Spectrum-2 - Сила Молодих 1-3 (0-1)

А от Сила Молодих зробила чергову заявку на те, що вони будуть ставити перед собою дуже високі цілі у чемпіонаті. Міцний Spectrum-2 змогли розкусити в обох таймах, а, отже, Сила Молодих не зважаючи на свою назву доводять, що вони не такі вже сирі й юні, а матимуть дуже навіть непогані амбіції в третьому за силою дивізіоні нашого чемпіонату. Цікаво, що три з чотирьох м'ячів цього поєдинку влетіли в сітку воріт в заключній п'ятнадцять хвилин матчу. Сила молодих вже аж на сьомому місці і має потенціал піднятися ще вище, а у другого Спектруму непогані шанси увійти в десятку.

Штурм - КФКГ 0-2 (0-0)

КФКГ наступив на амбіції Штурму. Проте і для КФКГ ця перемога не була легкою аж ніяк. Як ми і акцентували увагу в анонсі, Все вирішить дисципліна і сконцентрованість, якими і славляться обидві команди. Штурм дав слабинку лише на 8 хвилин на початку другогу тайму. І саме в ці 8 хвилин гості встигли швиденько забити двічі. Гойдалки продовжувалися протягом усієї гри до її кінця, хоча жодна з команд вже не могла продавити потужний захист суперників. Результативного матчу тут ніхто й не чекав, а  от перемога в ньому піднімала б одну з команд в ранг одного з лідерів Кубку. Так і вийшло, КФКГ нині займає високе четверте місце, яке щоправда не дозволить піднятися вище підсумкового другого.

Фокстрот - Spectrum 1-0 (0-0)

Матч двох Голіафів, де спрогнозувати результат було надзвичайно важко. Перед матчем ми задавались питанням, кому на руку зіграв пропуск минулого туру, і цю відповідь ми отримали. Мабуть все ж таки Фокстроту. Якщо початок Кубку команда грала не досить вдало і знаходилась на досить низькій для себе позиції, то в цьому поєдинку їм вдалося перемогти принципового суперника. Чому принципового? Хоча б тому що вже на 21 хвилині здали нерви у гравців протилежних команд і обоє отримали по жовтій картці, а вилучення гравця Spectrum Домбровського наприкінці матчу створило усі передумови для того, щоб Фокстрот зібрався і розмочив рахунок. Хоча якось складно казати "розмочив рахунок", коли цей єдиний гол в матчі стався на 90-ій хвилині. Spectrum вже просто не мав часу на те, щоб робити якісь перестановки в грі, ще й граючи в меншості. З нетерпінням чекаємо матчу чемпіонату, тому що ця гра точно залишиться у пам'яті гостей.

Арсенал - Стіна 1-5 (1-2)

А ось і несподіванка. В цьому поєдинку можна було очікувати будь-яких результатів. Починаючи з скупого на голи рахунку 0-0 і закінчуючи гольовою феєрією накшталт 6-5 чи 7-7. Але ні, перемогла Стіна, і перемогла доволі впевнено. Арсенал ще чинив спротив у першому таймі, по ходу якого вони встигли відквитати один м'яч і піти на перерву маючи надію продовжити розпочате в таймі другому, але Стіна не могла відпустити результат, продемонструвавши свою гру. Гол Стрільця на 65-ій хвилині практично поховав шанси Арсеналу на спротив, а наступні два голи стали вже справою техніки. Сильний матч від Стіни дарує їм першу перемогу в Зимовому кубку, а отже і мотивацію далі працювати в тому ж дусі.

Дарниця - Livatek 0-4 (0-3)

Livatek вирішив не бідкатися через те, що залишився за крок від першої ліги минулого чемпіонату, а довести це в чемпіонаті майбутньому. Почали вже в Зимовому кубку, де обіграли представника тієї самої ліги першої. І як і в матчі Арсеналу і Стіни, зробили це несподівано легко і швидко. Три голи в кінцівці першого тайму влетіли в ворота Дарниці, немов три стріли в п'яту Ахіллеса. Після такого оговтатися дуже важко. В таймі другому Дарниця мала шанси встати на ноги та відквитати декілька м'ячів, але за ці намагання в середині тайму помстився Корж, забивши четвертий гол. Мабуть Livatek домовлявся перед грою не робити дублів, адже усі голи були забиті різними людьми. Для Дарниці ця гра має бути непоганим уроком перед чемпіонатом і навіть добре, що ця поразка відбулася. Тепер команда знає, над чим потрібно плідно попрацювати.

Кристал - Хелсгруп 1-1 (0-0)

Нічийна гра Кристала і Хелсгруп могла б закінчитися по різному, але деталі роблять остаточний результат. Нульова нічия після першого тайму та розуміння того, що хто заб'є гол, той скоріш за все і переможе призвели до того, що підігріли градус протистояння до максимального і змусили обидві команди нервувати. Це вилилось в обоюдні червоні картки, після забитого Кристалом голу на 65-ій хвилині. Це завело Хелсгруп ще більше і створило більше простору на полі. Кристал вже майже святкував перемогу, але дев'яноста хвилина стала роковою і в цьому поєдинку. Вже в додатковий час Хелсгруп зрівнює рахунок і приносить нічию своїй команді, а разом з тим дає змогу Респекту відірватись від Кристалу у турнірній таблиці.

Фенікс - Патріот 1-2 (1-2)

Фенікс і Патріот все вирішили ще в першому таймі. Відмінні перші хвилини від Феніксу і забитий гол Довгальова знівелювались другою половиною першого тайму, коли заміни повністю змінили напрямок гри і Патріот зумів холоднокровно реалізувати власні моменти і зробити собі комфортний рахунок перед перервою. Видавалось, що в другому таймі багато змінитися не має, гра буде видовищною і результативною, проте в другому таймі почалися гойдалки, в яких свої моменти не реалізувала жодна з команд. В результаті Патріот отримує перемогу і крокує вище шаблями турнірної таблиці, а от Феніксу потрібно попрацювати над психологією. Демонструючи досить непогану гру з усіма суперниками, вони частенько дарують очки, коли здавалось би за грою цього робити не мали б.

Арсенал Київ - Арсенальна 7-0 (5-0)

Ну і на десерт залишається гра двох "канонірів". Коли в анонсі туру ми вказували на те, що команди багато в чому схожі, то малось на увазі, що це буде рівна гра, але такий результат очікувати було важко. Розгром почався вже з перших хвилин. На шостій хвилині Конник поклав початок свого хет-трику, на 15-ій хвилині він же продовжив свою справу. Його партнери ще тричі встигли забити до перерви. В другому таймі Арсенальна трохи прокинулась, але оговтатись повністю від такого шоку важко. Ще два м'ячі у ворота гостей довели рахунок до фінального. А самій Арсенальній слід провести аналіз своїх помилок, зрозуміти що стало причиною такого результату і більше такого не повторювати. Є впевненість, що так воно і буде, і це буде найгірший їх результат у цьому сезону. А Арсенал Київ вчергове довів, що їх вихід у вищу лігу це не випадковість, а цілком заслужений результат минулого сезону.

Ось так команди підійшли до заключного матчу Зимового кубку. Вже там хтось буде боротися за головну нагороду, хтось за свій імідж і емблему на грудях, а хтось зіграє заключну "розслаблену" гру перед надсерйозними поєдинками Кубку Ліги та Чемпіонату. Вже на 8 березня хтось буде казати, що переміг для своїх жінок, а хтось буде виправдовуватись, що не зміг це зробити лише тому, що усю гру міг думати лише про них. Весна прийшла, а з нею і футбол має розквітнути. Чим далі ми крокуємо, тим цікавіше стає!