Войти  \/ 
x
x
x

 ОБСІЛФ

Клуб заснований у 2000 р. Чемпіон WSL 2020. Володар Кубка КФЛЛ 2009 та 2017 рр.

Капітан команди - Олег Садовий

Тренерський штаб:

Менеджер і головний тренер - Богдан Буга

Старший асистент тренера - Олександр Турчин

Тренер з тактики - Олексій Смагін

Тренер з фізпідготовки - Олексій Рубанов

Тренер-реабілітолог - Олександр Сенчишин

Адміністрація:

Президент клубу - Євген Зінченко

Почесні президенти - Андрій Серветник, Денис Баньковський

Директор з питань корпоративної етики - Юрій Дем'яненко

Директори з питань розвитку - Вадим Івашин, Артем Слободянюк

Директор з пропозицій "... у бело-синих" - Андрій Сірий

Директор з питань взаємодії з арбітрами - Мендес Момі

Имя Сыгранные матчи Ассист Гол Предупреждение Автогол Повторное предупреждение Удаление Дата рождения
1 0 1 0 0 0 0 20.06.1998
3 1 0 0 0 0 0 25.11.2001
8 0 0 3 0 0 0 18.02.2002
1 0 0 0 0 0 0 02.10.2002
3 1 1 1 0 0 0 24.09.1985
11 3 6 1 0 0 0 22.06.1996
1 0 0 0 0 0 0 02.06.2002
9 0 0 2 0 0 0 30.12.1981
10 0 0 2 0 1 0 02.07.2001
11 2 3 2 0 0 0 27.04.2000
11 0 1 3 0 1 0 03.11.2001
7 0 2 0 0 0 0 05.08.1993
0 0 0 0 0 0 0 08.08.2000
10 0 0 0 0 0 0 26.05.1984
4 0 0 0 0 0 0 14.11.1990
12 0 0 1 0 0 0 13.05.2002
7 1 2 2 1 0 0 06.04.1992
11 3 0 1 0 0 0 16.01.1989
5 0 0 0 0 0 0 19.07.1996
11 1 4 3 0 0 0 03.10.1989
9 1 1 0 0 0 0 28.02.1984
5 0 1 0 0 0 0 17.11.1986
3 0 0 0 0 0 0 02.07.1997
0 0 0 0 0 0 0 01.03.1999
10 1 6 2 0 0 0 17.10.1992
1 0 0 0 0 0 0 05.11.2002
4 0 0 0 0 0 0 12.04.1989
11 1 2 5 0 0 0 08.01.2000
8 0 0 1 0 0 0 21.04.1987
7 2 6 1 0 0 0 05.07.2001
Copyright © 2017-2021 Weekend Superleague. All Rights Reserved