Войти  \/
x
x
x

Для більшості команд минулий тур (фактично це було догравання 14-го туру) став останнім перед літньою перервою. Принаймні борці за медалі завершували свої виступи в першій частині сезону. І саме вгорі турнірної таблиці відбулися найцікавіші події цих вихідних!

В неділю офіційно завершиться перше коло чемпіонату першого дивізіону. Два матчі 13-го туру вже відбулися три тижні тому - СНВ отримав технічну поразку в грі проти "Hansa", а "Дарниця" поступилася "Кристалу" з рахунком 1:2. Отже, на нас чекає ще п'ять зустрічей. В тому числі чергове особисте протистояння команд, що борються за медалі!

Доки команди "вишки" нудьгують у передчасній відпустці, перша ліга продовжує насолоджуватися літнім футболом. 15-й тур вийшов доволі результативним - в кожному матчі забивалося не менше чотирьох м'ячів. В трьох з них одна із сторін перемагала "всуху" з великим рахунком, в решті чотирьох - забивали обидві, а інтрига жила фактично до останніх хвилин.

У четвер, 8 липня відбулося чергове засідання Контрольно-дисциплінарного комітету, на якому було розглянуто низку питань щодо матчів 14 туру Першого дивизіону, та матчів 1/4 кубку WSL.