Войти  \/ 
x
x
x

Анонс матчей  19-го тура Высшего  дивизиона и 22-го тура Первого дивизиона

 

            Болельщикам и экспертам футбола на этих выходных предстоит увидеть матчи,        в которых однозначно будет интрига – борьба за чемпионство в высшем дивизионе еще не окончена,  увеличилось количество кандидатов на бронзовые медали. Возможно, что лидер чемпионата может оступиться и сделать приятный  подарок Фокстроту.

Огляд матчів 18-го туру Вищого дивізіону та 21-го туру Першого дивізіону.

 

Матчі у дивізіонах вийшли бойовими, результативними, де було забито  багацько гарних голів, а команди порадували вболівальників елегантними комбінаціями.

Також, у  деяких матчах  були зафіксовані несподівані результати,  коли команди, які мали статус фаворитів зіграли невиразно, а команди-«аутсайдери» натомість показали якісну гру.

Слід зауважити, що декотрі  команди вже не мають турнірних задач,  у них  вже йде підготовка до наступного сезону.

У обох дивізіонах відбулися «чемпіонські» матчі, але чи можна стверджувати, що ФК «Одеса» та ФКА  вже  отримали звання переможців – навряд чи…..

Але, все по черзі.

 

 

У четвер, 14 жовтня відбулося чергове засідання Контрольно-дисциплінарного комітету, на якому було розглянуто низку питань щодо подій у матчах 18-го туру Вищого дивізіону та 21-го туру Першого дивизіону.

У четвер, 7 жовтня відбулося чергове засідання Контрольно-дисциплінарного комітету, на якому було розглянуто низку питань щодо подій у матчах 17-го туру Вищого дивізіону та 20-го туру Першого дивизіону.

Страница 1 из 183

Copyright © 2017-2021 Weekend Superleague. All Rights Reserved