Войти  \/ 
x
x
x

Результати конкурсу прогнозів WSL 2021

Разом з офіційним сезоном WSL завершився і конкурс прогнозистів. На відміну від футбольних баталій, тут інтрига щодо призових місць була чимала і трималася до останнього туру. 

За два ігрових дні до кінця конкурсу одразу четверо учасників йшли впритул, відстаючи один від одного на один пункт. Але напередодні останнього туру здавалося, що переможця вже визначено - Євген Іваненко (Динамо Відрадний) завдяки вдалим ставкам випереджав найближчого конкурента на 7 очок, які, здавалося, буде нереально відіграти за один ігровий день. Проте в останньому турі першого дивізіону Дмитро Рак (Одеса) зробив декілька ставок "проти всіх", і всі вони зіграли - "Дніпро" несподівано здолав "Альянс", "Дарниця" перемогла "Кристал", а "Голосієво" виявився сильнішим за "Respect". Завдяки цим матчам Дмитро здійснив неймовірний ривок, і не тільки наздогнав Євгена, але й випередив його аж на 4 очки. Таким чином, "Одеса" і тут виявилася сильнішою за решту команд!

 

Третє місце посів Олександр Бабіч ("Respect"), який міг би не потрапити на п'єдестал, якби його конкурент, наш оператор Олександр Максименко, не забувся в останній ігровий день зробити ставку на відкладену зустріч "Кристалу" з "Friends". Зрештою один Сашко випередив іншого лише на 2 пункти.

 

Чекаємо наступного сезону та наступного конкурсу і сподіваємося на більшу кількість учасників.

 

P.S. За підготовлені дипломи, як і минулого року, дякуємо Євгенові Іваненко!

 

Copyright © 2017-2021 Weekend Superleague. All Rights Reserved