Войти  \/ 
x
x
x

Організатор команди «Каскад» В'ячеслав Беріст розповів про переможний сезон у Першій лізі WSL, амбіції, історію колективу і плани на майбутнє.

- Каскад провів фантастичний сезон, втративши очки лише в одному матчі. Ставили завдання виграти Першу лігу?

- Так, дійсно сезон вийшов хороший! З кожною перемогою все більше з'являлася впевненість у позитивному закінченні чемпіонату. Склад цього року зібрався дуже сильний. Хлопці дуже старалися і боролися в кожній грі, виходило практично все. Високі завдання ставили, я думаю, багато. Я вдячний гравцям нашої команди за збір і бажання на кожній грі. Також вдячний всім командам за зустріч в чемпіонаті!

- У чому секрет успіху команди в цьому році?

- Секрет успіху нашої команди полягає в тому, що у нас дійсно дружний і згуртований колектив. З приходом інших гравців у нас виходило все краще і краще, з'явилося взаєморозуміння між гравцями.

- Чи вдасться зберегти на наступний рік Счастливцева і Козлова?

- Вадим і Артем гравці високого класу. Я щиро буду радий, якщо хлопці повернуться в великий футбол! Вони дійсно сильні і організовані в футболі. Якщо у хлопців відразу після дискваліфікації не вийде знайти клуб для продовження професійної кар'єри, я сподіваюся на подальшу співпрацю з ними.

- Які позиції вимагають посилення і чи є вже на прикметі потенційні новачки?

- Гравці на будь-якій позиції потрібні для взаємозамінності. Є вже кандидати, і є кого замінити, хто не з'являвся в минулому сезоні.

- Якою буде завдання на наступний рік у Вищій лізі?

- У наступному році буде дуже нелегко, я навіть впевнений. Команди дуже сильні у Вищій лізі, але доведеться грати і підвищувати свій клас. Будемо набиратися досвіду. А взагалі найголовніше для початку закріпитися в наступному сезоні у Вищій лізі.

- Як виглядає тренувальний процес Каскаду?

- Тренувальний процес проходить в звичайному режимі без будь-яких нововведень. Граємо двосторонку, приходять навіть гравці з інших команд до нас на тренування. Зокрема, хлопці з «Голосієво», з якими ми давно спілкуємося і знаємо одне одного.

- Розкажіть про історію команди. Як давно вона формувалася?

- Історія клубу почалася з ХФЛ, тоді команда називалася «Еко-Сфера». Це було в 2012 році. У створенні команди брали участь Владислав Малько та Володимир Буга. З появою Weekend League ми стали називатися ФК «Каскад», де зараз і граємо. Історія команди не дуже давня, але яскрава і насичена. Я думаю, в подальшому історія нашої команди буде розвиватися.

- Рік тому ви виступали під назвою «Сайнс Технолоджи». Навесні поміняли назву. Чому?

- Рік тому ми були «Сайнс Технолоджи», але до початку чемпіонату нас сповістили, що спонсорувати не будуть. Але ніхто з нас не засмутився. Спонсора немає, а колектив залишився. Ми самі себе почали спонсорувати. Я дуже вдячний і був приємно здивований гравцями нашої команди. За що кожен з нас був сповна винагороджений!

- Хто допомагає Каскаду? Чи є у команди партнери?

- Партнерів на даний час немає, але сподіваємося знайти, хоча це не так просто. Бажаю всім успіхів на футбольному полі, а також особистого життя. Будьте здорові, здоров'я вашим рідним і близьким!