Войти  \/
x
x
x

У минулий уїк-енд завершилися останні матчі в Першій лізі Weekend Super League. Свої перенесені матчі дограв «Дніпро», якому протистояли «Дарниця» і «Славутич». Від цих матчів залежала доля бронзових медалей.

«Дніпро» - «Дарниця» - 2:2 (Левченко, 48, Дуа, 62 – Погосян, 68, Логвиненко, 83)

«Дніпро» - «Славутич» - 3:0 (технічна поразка)

«Дарниця» відставала від «Респекта» на три очки, при цьому очний матч претендентів на «бронзу» був завершений внічию, а різниця м'ячів на два голи була краще у «жовто-чорних». Їм необхідно було тільки перемогти, щоб повернути собі третє місце.

Перший тайм пройшов у приблизно рівній боротьбі - моменти були як біля воріт однієї команди, так і в іншої, але забити нікому не вдалося. Початок другої половини пройшов під диктовку «Дарниці», яка з перших хвилин пішла в атаку, але вже на 48-й хвилині пропустила контратаку. Бачинський зробив класну передачу за спини захисникам на хід Левченко, той втік від опонентів, випередив воротаря і відправив м'яч у сітку. А ще через кілька хвилин Дуа подвоїв рахунок: він обіграв на фланзі захисника і з гострого кута за неймовірною траєкторією відправив м'яч за комірець голкіперу - 2:0.

Здавалося б, ситуація безнадійна, але «Дарниця» не опустила рук і незабаром скоротила відставання. Логвиненко в своєму стилі прорвався по флангу, увійшов у штрафну і прострілив на дальню штангу, де самотній Погосян без проблем підставив ногу. «Жовто-чорні» продовжили атакувати і за сім хвилин до кінця основного часу зрівняли рахунок. Захисник «Дніпра» в своєму штрафному завалив на землю Логвиненко, а сам потерпілий з 11-метрової позначки найпотужнішим ударом під поперечину реалізував покарання.

Але вичавити максимум з кінцівки «Дарниці» не вдалося. Стовідсоткового моменту, щоб вирвати перемогу, команда не створила, в той час як «Дніпро» двічі міг забивати, але спочатку один з форвардів класно пробивав через себе і не потрапив в створ, а потім хлопці не зуміли реалізувати вихід один на один з голкіпером.

«Respect» - третій, «Дарниця» - четверта.

Кращим бомбардиром Першої ліги став Ігор Карпюк з «Japan-Parts» - на його рахунку 31 забитий м'яч. У Дмитра Калашника - 21 гол, у Вадима Соколенко - 20 м'ячів, у Анатолія Кужелева і Олега Логвиненко - по 16 забитих м'ячів в сезоні.