Войти  \/ 
x
x
x

Вже у понеділок розпочнеться новий сезон WSL, який, по традиції, ознаменується битвою за Суперкубок.

Цього разу на поле стадіону КНТЕУ вийдуть команди Одеса і ФКФ-ТР. Ми не випадково написали про зустріч старих знайомих, адже саме ці команди зійшлися у фіналі Кубку WSL, і тоді «одесити» впевнено перемогли з рахунком 5:1 (дубль на свій рахунок записав Олексій Шульга).

Якщо згадувати минулий сезон, а це, мабуть, зробити необхідно, то можемо констатувати досить вдалі виступи обох команд. Звичайно, цей термін досить відносний, адже «одесити» виграли Вищу лігу, Кубок і Суперкубок WSL. ФКФ-ТР, в свою чергу, дійшов до фіналу Кубку WSL, а також посів четверте місце в Першій Лізі. До другої позиції, яка дозволяла б вийти у Вищу Лігу не вистачило всього два залікових бали.

Найкращими бомбардирами ФКФ-ТР в минулому сезоні синхронно стали Тарас Ютовець і Павло Тригуба, які забили по вісім голів. У «одеситів» головні бомбардири забили набагато більше – Олексій Шульга 24 рази відзначився у воротах суперника, а Андрій Журавський записав на свій рахунок 16 мячів.

«Одесити» продемонстрували найкращу статистику у Вищому дивізіоні – 57 забитих і всього 19 пропущених, при одній поразці за сезон. Хелсгруп, який посів другу позицію, відстав від першої позиції на 12 очок.

Звичайно, повної картини готовності команд до Суперкубку у нас фактично не має, до того ж, у товариському турнірі на Кубок Логвінова вони участі не приймають. Зрозуміло, що Одеса точно буде фаворитом звітної гри, як мінімум, за індивідуальними можливостями своїх гравців.

Але дуже сподіваємося, що ФКФ-ТР не тільки дасть бій, а влаштує справжнє шоу у першому матчі нового сезону WSL.