Войти  \/
x
x
x

У Вищій та Першій лігах WSL турнір добіг до екватору – на вихідних ми побачили шостий тур чемпіонату. Вже можна не тільки говорити про те, яким вийшов цей тур, але й підбивати певні підсумки першої частини чемпіонату.

Вища ліга

3 жовтня (субота)

СНВ  -  ФК "Одеса" – 0:3 (Курченюк, 72, Рябоконь, 76, 90+1)
Арсенал Київ  -  Фокстрот – 0:4 (Петрук, 16, 49, Харченко, 22, Борисков, 69)

4 жовтня (неділя)

Легенда  -  FC Spectrum – 2:0 (Мішко, 51, Віслевський, 90+1)
STARS-KBD  -  ОБСІЛФ – 1:3 (Устименко, 27 – Якимов, 10, Сухоцький, 19, 48)
Omnitec  -  Голосієво – 8:2 (Борисенко, 37, 62, 90, Долженко, 48, 84, Радченко, 85, 87, 88 – Проценко, 5, Решетняк, 53)
Динамо Відрадний ТS Tech  -  Кристал – 4:0 (Петраков, 63, Гут, 67, Свириденко, 73, Усік, 83)
ФА Хелсгруп  -  ФКФ-ТР – 1:3 (Тавакалян, 84 – Горін, 45, Панфілов, 68, Султан, 90+2)

У центральному протистоянні 6-го туру у Вищій лізі зустрілися лідер чемпіонату ОБСІЛФ, що не мав втрат до цього туру, а також фіналіст Кубка WSL «Старс». Команди розділяли всього два очки, і «зірки» мали намір нівелювати це відставання. Але особливої ​​боротьби не вийшло, більш досвідчений і майстерний ОБСІЛФ швидко взяв своє.

Уже до середини першого тайму «біло-сині» вели з перевагою в два голи. Якимов підхопив м'яч в штрафному суперника і виявився найспритнішим, а Сухоцький отримав передачу з глибини і реалізував вихід один на один з голкіпером. Незабаром «зірки» стрепенулися, огризнулися і скоротили відставання - допоміг 11-метровий, який реалізував Устименко. Однак продовження з боку «Старс» не було. У дебюті другої половини Сухоцький оформив дубль. Він отримав шикарну передачу від Руслана Гребіника (він обидва рази чудово асистував Сухоцькому) і переграв воротаря.

ОБСІЛФ набрав максимум очок після шести турів, але «Легенда» продовжує його переслідувати і відстає від лідера на два пункти. На тижні команда Андрія Мішко переграла «Спектрум» в досить рівному і цікавому протистоянні. У дебюті другої половини сам Мішко відкрив рахунок - граючий тренер реалізував 11-метровий за гру рукою захисника опонентів. А в компенсований час Віслевський знайшов свій момент в контратаці і зняв всі питання.

«Фокстрот» і «Одеса» впритул наблизилися до «Старс» і третього місця - їх відділяє одне очко. Обидві команди здобули по третій перемозі підряд. «Лисиці» здобули впевнені три очки в матчі з «Арсеналом», а «одесити» насилу здолали СНВ.

До середини першого тайму «Фокстрот» забив два голи і оформив комфортну перевагу. Борисков виконав шикарну передачу в штрафний суперника, Петрук прийняв м'яч на груди і не залишив шансів воротареві. А далі Борисков асистував з кутового - Харченко переправив м'яч в сітку. У другому таймі Петрук оформив дубль, втікши на побачення з голкіпером, а добив «канонірів» кращий гравець цього матчу Олександр Борисков - він реалізував пенальті, який рефері поставив за гру рукою захисника у власному штрафному.

«Одеса» довго мучилася з СНВ - при повному домінуванні чинного чемпіона, їм ніяк не вдавалося забити. М'яч не ліз у ворота, навіть перекладина рятувала «хрестоносців» від гола. Лише на 72-й хвилині Крученюк ціною ушкодження проштовхнув м'яч повз голкіпера - 1:0. А через чотири хвилини Рябоконь вийшов на побачення з воротарем і переграв того. Він же довів справу до розгрому, замкнувши фланговий простріл.

«Омнітек» також набрав 12 очок, не залишивши каменя на камені від «Голосієво». Причому саме номінальні гості першими вийшли вперед - Проценко отримав м'яч в штрафній після вкидання м'яча з-за бокової і потужно пробив у дальній кут. До перерви на полі йшла приблизно рівна боротьба, а на 37-й хвилині Борисенко зрівняв рахунок, добивши м'яч у ворота після сейва голкіпера.

У дебюті другої половини Долженко вивів «Омнітек» вперед - він підстеріг простріл партнера на дальній штанзі і просто переправив м'яч в сітку. Але довго «бордово-чорні» не раділи, вже через п'ять хвилин рахунок знову став рівним. Решетняк зловив відскок і здорово розібрався в ситуації перед воротами опонента.

А на 62-й хвилині «Омніте» заробив чистий пенальті - захисник збив нападника, а рефері чітко вказав на «точку». Борисенко впевнено пробив у правий кут і вивів свою команду вперед - 3:2. «Голосієво» не здавалося, йшло вперед відіграватися, а в кінцівці зустрічі команда пішла ва-банк, за що і поплатилася. Протягом шести хвилин - з 84-ї по 90-ю - «Омнітек» забив одразу п'ять м'ячів. Три з них на рахунку Романа Радченко, який примудрився оформити хет-трик за три хвилини!

Перший тайм «Динамо» і «Кристала» - двох команд, які ще рік тому грали в Першій лізі - вийшов не найяскравішим. А ось після години гри «біло-сині» показали свій клас і розгромили суперника. З усіх чотирьох голів відзначимо останній - Олександр Усік підхопив м'яч в центрі поля, пройшов до штрафної, обіграв захисників і завдав хльосткий удар в кут.

Також зазначаємо перемогу ФКФ-ТР над одним з претендентів на п'єдестал «Хелсгруп». Під завісу першого тайму Горін замкнув зрячу передачу Ютовця з флангу, а в середині другої половини Панфілов подвоїв перевагу «жовто-чорних» - він отримав довгу передачу і пробив повз воротаря. Ближче до кінця матчу Сергій Тавакалян вколотив круглого в сітку після добивання, але замість того, щоб зрівняти рахунок, «Хелсгруп» пропустили вирішальну контратаку, крапку в якій поставив Султан - 1:3.

Відзначаємо, що лідерство після шести турів утримує ОБСІЛФ з 18-ма очками. Найгірша команда Вищої ліги - «Кристал», в активі якої жодного очка. На один пункт більше набрав СНВ. Кращим бомбардиром елітного дивізіону з сімома м'ячами є форвард «Легенди» і торішній володар «Золотої бутси» WSL Олександр Віслевський.

Перша ліга

FG Golden Lions Talisman  -  Славутич – 4:5 (Калінін, 1, 45, 78, Малюк, 90+1 – Коваленко, 14, Калашнік, 22, 71, Мінський, 43, Кривонос, 53)
Livatek FC  -  Дніпро – 2:0 (Нагайцев, 22, 53)
Japan-Parts VSK  -  Friends – 3:0 (Карпюк, 32, 33, 74)
Бенфика  -  Respect – 1:6 (Бікла, 65 – Гарбар, 5, Кужелєв, 8, 20, 50, 59, Рускевич, 18)

Аристократы  -  ФК Каскад – 1:5 (Леонтієв, 79 – Яновський, 16, Счастлівцев, 37, 60, Соколенко, 52, Юхименко, 65)
ФК Стiна  -  Штурм – 0:5 (Конончук, 7, Заяц, 47, Кріднев, 50, 70, Буден, 81)
FC Spectrum U-23  -  Дарниця – 3:4 (Гектор, 15, 25, 51 – Погосян, 9, Валеєв, 14, 75, Цибенко, 90)

Після шести турів на вершині таблиці Першої ліги сформувалася трійка, яка буде вести боротьбу за перемогу. Це «Каскад» (16 очок), «Japan-Parts» (14 очок) і «Ліватек» (13 очок). Всі три лідери в звітному турі здобули перемоги.

«Каскад» розгромив «Аристократів». На початку зустрічі Яновський ударом метрів з 30-ти перекинув воротаря, відкривши рахунок в матчі. Далі лідер не зумів реалізувати 11-метровий, але не впав у відчай і продовжив домінувати в цій зустрічі. Счастливцев замкнув простріл з флангу і подвоїв перевагу, а Соколенко на початку другої половини найпотужнішим ударом зі штрафного вбив павука в «дев'ятці» воріт «аристократів». Незабаром Счастливцев наважився на дальній удар і не без рикошету оформив дубль, а Юхименко провів п'ятий м'яч. Все, чим змогли відповісти «Аристократи» - гол Леонтієва, який обікрав захисника в чужому штрафному.

«Японці» не зустріли опору в матчі з «Friends». Героєм зустрічі став лідер «зелених» Ігор Карпюк - на його рахунку хет-трик. Його перший гол - чисто індивідуальна майстерність. Класно обіграв захисника, потім воротаря і пробив у ворота. Далі Ігор шикарно взаємодіяв з партнером, обігрався в стінку і пробив в дальній кут. А останній гол - точний удар з 11-метрового.

«Ліватек» обіграв «Дніпро». Обидві команди намагалися гостро атакувати, але забивали тільки «сіро-бірюзові». Нагайцев оформив дубль, двічі здорово зігравши головою при подачах від кутового прапорця.

«Спектрум» U-23 зазнає другої поразки поспіль, цього разу від «Дарниці» в драматичному протистоянні. Вже на початку першої половини гри «жовто-чорні» двічі забили - Генрик Погосян завдав класний дальній удар в кут, а Максим Валєєв замкнув подачу від кутового прапорця. Але після цього «Спектрум» зумів повернутися в гру і до перерви відігрався, а відразу після - вийшов вперед. Всі три м'ячі на свій рахунок записав лідер атак «зелених» Гектор.

До 75-ї хвилини зустрічі «Спектрум» вів у рахунку, міг забивати ще, проте в результаті не вистояв і дозволив «Дарниці» вирівняти ситуацію. Валєєв скористався помилкою голкіпера, який випустив м'яч з рук, і добив круглого у сітку.

Через 10 хвилин Арбузов сфолив на Гекторі і побачив перед собою червоне світло, але на останній хвилині «Дарниця» в меншості здобула перемогу. Їй вдалося заробити штрафний, до м'яча підійшов Олександр Цибенко і спокійно обвів стінку - 3:4.

«Респект» познущався над «Бенфікою», забивши шість м'ячів у ворота суперника. Відзначаємо покер у виконанні Кужелєва. Завдяки цій перемозі команда Ельнура Велієва піднялася на п'яте місце.

Свою другу перемогу поспіль після невдалої серії здобув «Штурм». Правда, в суперниках у «зелено-білих» була «Стіна» - нарівні з «Бенфікою» найгірша команда Першої ліги на даний момент. «Штурмовики» відвантажили у ворота опонентів п'ять м'ячів навіть без лідерів своєї команди. Перемогу хлопці присвятили своєму форварду - Антону Пузію, якого чекає відновлення після розриву хрестоподібних зв'язок коліна.

Ну а найвеселіший матч видали «Талісман» і «Славутич», які забили дев'ять м'ячів на двох. Калінін вже на першій хвилині вивів «левів» вперед, проте незабаром «червоні» відповіли трьома м'ячами. Перед самою перервою Калінін оформив дубль, скоротивши відставання «Талісмани» до мінімуму, але в другій половині «Славутич» забив ще двічі.

Проте, варто віддати належне «Golden Lions Talisman» - вони ніколи не опускають рук. Ось і цього разу їм вдалося зібратися і битися до кінця. На 78-й хвилині Калінін забив свій третій м'яч, та ще й який! Він вийшов на воротаря, знущально його перекинув і вколотив круглого в сітку. А на останній хвилині матчу Чаплигін ціною червоної картки зірвав атаку, рефері призначив пенальті, і Малюк зробив рахунок 4:5. На більше «левам» не вистачило часу.