Войти  \/
x
x
x

Черговий тур WSL видався дуже результативним – команди забивали багато та на любий смак. Одразу декілька гравців змогли забити три та більше м’ячів та продемонстрували чудові голеодорські здібності.

Вища ліга

10 жовтня (субота)
Кристал  -  СНВ – 0:3 (Циценов, 1, Овчаренко, 7, Новохацький, 65)
Голосієво  -  Арсенал Київ – 2:2 (Проценко, 9, Берсан, 79 – Халепа, 73, Семенюк, 77)

11 жовтня (неділя)
Фокстрот – Динамо – 0:0
FC Spectrum  -  STARS-KBD – 2:3 (Ступак, 5, 33 – Степанюк, 20, Устименко, 29, 88)
ОБСІЛФ  -  ФА Хелсгруп – 1:2 (Сірий, 80 – Красіков, 36, Гербут, 75)
ФК "Одеса"  -  Легенда – 0:1 (Савійсько, 55)
ФКФ-ТР  -  Omnitec – 3:6 (Ютовець, 45, Горин, 75, Ворона, 88 – Радченко, 6, Долженко, 35, 83, 86,  Борисенко, 62, Грабко, 68)

Головною подією минулого туру без сумнівів є перша поразка в сезоні ОБСІЛФ. Команда Богдана Буги поступилася «Хелсгруп» і втратила лідерство. В середині першого тайму «жовто-зелені» вийшли вперед - Тавалян виконав подачу в штрафну, захисники не зуміли влучити по м'ячу, чим скористався Красіков. Він прийняв м'яч і пробив в ближній кут - без шансів для воротаря. Після цього ОБСІЛФ як не старався відігратися, в атаці у «біло-синіх» мало що виходило. Ще й везіння не було на їхньому боці: на 75-й хвилині подача від кутового прапорця закінчилася ударом по воротах від «Хелсгруп», захисник виніс м'яч з лінії, але потрапив в Гербута, від якого м'яч і залетів у сітку. Все, чим зміг відповісти лідер - гол Сірого, але не більше.

Осічкою ОБСІЛФ швидко скористалася «Легенда» - тепер команда Андрія Мішко захопила лідерство. «Легендарні» обіграли чинного чемпіона і володаря Кубка WSL «Одесу», завдавши тієї вже третьої поразки в сезоні. Все вирішив єдиний гол Савійсько на початку другого тайму. Віслевський відібрав м'яч на куті штрафного, розвернувся і знайшов на дальній штанзі партнера - той розстріляв ворота суперника.

STARS-KBD завдяки поразці ОБСІЛФ наблизився до нього на відстань двох очок і посідає третє місце в таблиці. «Зірки» обіграли «Спектрум» в цікавому і результативному поєдинку, причому здобули вольову перемогу.

У дебюті зустрічі саме «Спектрум» відкрив рахунок - Роман Ступак здорово запресингував суперника, сам відібрав м'яч і сам завершив атаку. А на 20-й хвилині у «зірок» пройшла простенька, але ефективна двоходівка: Татарчук віддавав, а Степанюк прошив руки воротаря потужним ударом. Незабаром Устименко вийшов на воротаря, обіграв захисника і відправив м'яч у сітку, але ще до перерви Ступак оформив дубль і зрівняв рахунок - Роман підкараулив помилку воротаря, який пропустив м'яч під ногою.

Розв'язка в цьому протистоянні припала на саму кінцівку матчу. Захисники команди Бурлаки забули в центрі штрафного Телюка, той отримав передачу, розвернувся і викотив під удар Устименко - Віктор чудово пробив в кут і приніс своїй команді перемогу.

«Омнітек» підтвердив статус найрезультативнішої команди сезону, забивши шість м'ячів у ворота ФКФ-ТР. На рахунку «бордово-чорних» тепер 24 голи, але в таблиці вони поки що четверті - відставання від лідера складає чотири очки. Перший тайм цього матчу пройшов в приблизно рівній боротьбі, але після перерви «Омнітек» зумів підняти обороти і домогтися свого. Героєм зустрічі став Сергій Долженко, який записав на свій рахунок хет-трик. До речі, він вийшов в лідери гонки бомбардирів у Вищій лізі.

«Фокстрот» перервав свою триматчеву переможну серію, поділивши очки з «Динамо». Обидві команди вирішили обійтися в цей уїк-енд без забитих м'ячів - 0:0.

У битві двох головних аутсайдерів СНВ не залишив шансів «Кристалу» - останні мають гіршу атаку (всього 4 голи), не набрали жодного очка і справедливо замикають турнірну таблицю. У той же час СНВ здобув першу перемогу в сезоні. Вже до 7-й хвилині зустрічі їм вдалося забити двічі. Циценов скористався помилкою оборони і втік на побачення з воротарем, а Овчаренко знайшов момент для удару з лінії штрафного і потрапив точно в кут. Вже у другому таймі Зарицький розрізав всю оборону «Кристала» і знайшов своїм пасом Новохацького, якому залишалося лише влучити в кут.

У матчі проти «Арсеналу» «Голосієво» вийшло вперед вже в дебюті поєдинку - Петрецький класним пасом кинув у прорив Проценко, а той пробив у «будиночок» голкіперу. Далі більшу частину матчу рахунок не змінювався, гра хиталася то в одну, то в іншу сторону. А розв'язка відбулася в останню 20-хвилинку. «Канонірам» допомогли стандарти: спочатку Халепа скористався помилкою голкіпера при подачі зі штрафного і заштовхав свій другий гол в сезоні, а потім Семенюк зі штрафного відправив м'яч у «дев'ятку».

Але «Голосієво» все-таки залишило за собою останнє слово - пройшло ще три хвилини і «жовті» відповіли своїм стандартом. Дубинський виконав подачу, а Берсан незрівнянно пробив головою. Нічия!

Перша ліга

Дарниця  -  ФК Стiна – 4:1 (Дальченко, 40, Руминськой, 45, Сисоєв, 58, Валєєв, 86 – Демченко, 80)
Respect  -  Livatek FC – 3:2 (Бабіч, 2, Апухтін, 16, Кужелєв, 62 – Мельников, 12, Амбрацумян, 13)
Friends  -  FC Spectrum U-23 – 1:7 (Каплан, 48 – Гектор, 15, 22, 63, 66, 88, Пилипко, 83, Залевський, 85)

Штурм  -  Бенфіка – 2:1 (Курилов, 16, Лозниця, 40 – Бікла, 20)
Дніпро  -  Аристократи – 1:5 (Дуа, 80 – Хімочка, 23, Гарасюта, 43, 67, Грищенко, 85, Биченко, 87)
Славутич  -  Japan-Parts VSK – 0:5 (Карпюк, 22, 41, 42, 89, Аланія, 86)
ФК Каскад  -  FG Golden Lions Talisman – 11:0 (Яновський, 14, 23, Счастливцев, 30, 58, 70, 86, 89, Соколенко, 55, 72, Рожевський, 78, Бурдейний, 88)

Лідер Першої ліги «Каскад» продовжив свій впевнений шлях до чемпіонства. На тижні хлопці знищили «Талісман», забивши тому 11 м'ячів. «Каскад» скористався поганим збором суперника і робив на полі все, що тільки хотів. Найрезультативнішим футболістом матчу став Вадим Счастливцев, на рахунку якого п'ять голів і три гольові передачі. Вадим на даний момент кращий асистент Першої ліги з показником 8 гольових передач. Також відзначимо результативність Вадима Соколенко - він записав на свій рахунок «2+3».

Продовжує гнатися за «Каскадом» «Japan-Parts», який на цьому тижні розгромив «Славутич». Героєм зустрічі став лідер «японців» Ігор Карпюк. Він записав на свій рахунок покер в цьому матчі і довів свій бомбардирський рахунок в поточному сезоні до 15-ти забитих м'ячів.

Найгарячіше протистояння вийшло в матчі між «Респект» і «Ліватеком». Вже на 2-й хвилині голкіпер «сіро-блакитних» необгрунтовано сфолив у власному карному майданчику і дозволив Бабічу з пенальті відкрити рахунок в цій грі. Але довго «Респекту» радіти не довелося, незабаром «Ліватек» забив двічі протягом однієї хвилини. Спочатку номінальні гості заробили свій пенальті і його реалізували, а незабаром помилка голкіпера привела до другого голу. Однак «Респект» вчасно зумів зібратися і повернувся в гру. Через чотири хвилини Апухтін при подачі з кутового був спритнішим за всіх і переправив м'яч у сітку.

Такий забійний старт матчу, де за 16 хвилин глядачі побачили чотири голи, міг би змінитися спокійним продовженням, але не в цьому матчі. «Респект» на хвилі успіху продовжив атакувати і ще до перерви міг виходити вперед, проте реалізація у «лілових» кульгала на обидві ноги. Вони втратили мінімум три вірних шанси. Тим не менш, у другому таймі «лілові» все-таки дотиснули свого супротивника - атака другим темпом після кутового, Логвинов поборовся до кінця і видряпав м'яч у воротаря і захисника, а Кужелєв практично з лінії заштовхав круглого у сітку.

У кінцівці Бабіч і Мельников поштовхалися після зупинки гри, за що отримали по червоній картці. У грі 10 на 10 швидше «Респект» був ближче до четвертого голу, ніж «Ліватек» до відіграшу.

«Штурм» обіграв «Бенфіку» і здобув свою третю перемогу поспіль. Для «зелено-білих» матч видався не таким простим, юні вихованці португальського клубу добряче опиралися. Рахунок у цьому матчі відкрив Курилов, скориставшись помилкою захисника при прийомі м'яча. Кращий бомбардир "Бенфіки" Бікла незабаром втік від захисників і відновив паритет, однак незадовго до перерви Лозниця добив м'яч у сітку після удару все того ж Курилова зі штрафного і сейва воротаря.

Молодіжна команда «Спектрума» каменя на камені не залишила від «Friends» - 7:1. П'ять м'ячів на свій рахунок записав Гектор, але це не дозволило йому наздогнати Карпюка в гонці бомбардирів. На рахунку легіонера «Спектрума» 14 голів в поточному сезоні.

«Аристократи» несподівано розгромили «Дніпро». Рахунок відкрив Хімочка, якого партнери вивели практично на побачення з воротарем. А перед перервою Гарасюта подвоїв перевагу, могутнім ударом відправивши м'яч у сітку разом з руками голкіпера. В середині другого тайму Олексій оформив дубль, після чого «аристократи» вже догравали матч в своє задоволення. Дуа начебто відродив інтригу, але не надовго - Грищенко і Биченко остаточно розвіяли всі сумніви в самій кінцівці.