Войти  \/ 
x
x
x

Дуже цікавим вийшов минулий уік-енд у WSL. Судячи зі ставок учасників в конкурсі прогнозів, в кожній з восьми пар був дуже явний фаворит. Проте лише в двох матчах для сильнішої сторони все обійшлося без зайвих нервів. В решті шести точилася доволі серйозна боротьба, і, зрештою, в чотирьох з них фаворит або вилетів (з розіграшу кубку), або втратив очки (в чемпіонаті).

На найближчі вихідні заплановано ще вісім матчі. Чотири - кубкові, і чотири - в чемпіонаті першого дивізіону, де для частини команд вже розпочнеться друге коло, хоча більшість ще й першого не завершила. Особливості цьогорічного календаря.

 

В кубку в трьох парах з чотирьох представники "вишки" грають проти команд щаблем нижче, причому всі вони не є лідерами першого дивізіону. Фактично, в кожному протистоянні є явний фаворит. Але ж це кубок, тож маємо право очікувати на сюрпризи.

Відбулися матчі 1/8 фіналу кубку WSL. Якщо бути точним, відбулося 6 з 8 матчів, адже в двох парах один із суперників відмовився грати. Якщо відкинути їх, а також погром, що вчинив "Фокстрот", то решта п'ять матчів вийшли по-справжньому кубковими - боротьба в них точилася до останніх хвилин, а в трьох справа дійшла навіть до серії пенальті!

В один день з 1/8-ю фіналу Євро-2020 розпочнеться та ж сама стадія кубку WSL. Матчі пройдуть протягом суботи-неділі за надважких умов, адже метеорологи прогнозують на ці дні понад 30°С спеки. Гравцям та персоналу можна тільки поспівчувати. З восьми пар тільки в трьох зустрічаються представники різних дивізіонів, тож майже всі пари виглядають більш-менш рівними. До того ж, не забуваємо, що це кубок, де може статися що завгодно.

Страница 1 из 22

Copyright © 2017-2021 Weekend Superleague. All Rights Reserved