Войти  \/
x
x
x

Сталі відомі дати та час початку матчів 6-го туру кваліфікаційної частини Кубка WSL. Детальний розклад вашій увазі.

КНТЕУ 20:00 Livatek FC - Голосієво

Черговий тур Кубка WSL пройшов у дуже напруженій боротьбі. Кінцівка кваліфікаційного етапу вже близько, тому команди починають грати обережніше та віддаються справі на всі сто процентів. Ніхто не хоче поступатися в жодному епізоді. Мабуть тому результативність матчів дещо спала – у 12-ти матчах було забито 52 м’ячі (4,33 за гру у середньому).

Славутич  -  Фокстрот – 3:8

Лідер кваліфікаційного турніру «Динамо» Відрадний обіграв ОБСІЛФ. Вийшло досить цікаве і напружене протистояння, в якому до фінального свистка зберігалася інтрига. «Біло-сині» більш активно почали матч і забили вже на 20-й хвилині зустрічі - гол зі штрафного поклав Віталій Савчук, красиво обвівши стінку. Відповідь суперника була ідентичною - Дмитро Шевченко класним ударом зі штрафного влучив у поперечину, від якої м'яч зрикошетив за лінію воріт - 1:1.

Після такого обміну стандартами гра дещо заспокоїлася і команди пішли відпочивати. А на початку другої половини Євген Савчук чудовою передачею знайшов у штрафному суперника Максима Іванушкіна, якому залишалося лише переграти воротаря - 2:1. Після цього «Динамо» довелося складно, ОБСІЛФ багато і небезпечно атакував, але «біло-сині» вистояли і здобули п'яту перемогу в п'яти матчах, заздалегідь оформивши для себе путівку в плей-офф.

«Спектрум» і «Одеса», головні переслідувачі «Динамо», проводили в черговому турі очний матч і переможця не виявили. З перших хвилин команди показали один одному, що поступатися не збираються. На полі панувала справжня чоловіча боротьба, в якій суперники не щадили один одного. Трохи активніше діяла команда Владислава Бурлаки - за рахунок своєї молодості. Але і досвідчені «одесити» пасти задніх не збиралися, намагаючись гостро атакувати. Швидкості в цьому протистоянні були високими, а за таким футболом було приємно спостерігати.

На початку другого тайму «Одеса» залишилася в меншості. Чукукелу Ебука прокидав м'яч собі на хід і тікав один на один з голкіпером, а Дмитро Магдік перервав політ м'яча рукою, за що отримав друге попередження і відправився відпочивати. Реалізувати свою перевагу «Спектрум» так і не зміг, хоча моменти у «фіолетових» були. На 86-й хвилині Перепелиця завалив форварда суперника ціною червоної картки, після чого на полі була невелика сутичка, підсумком якої стали видалення Дяченко («Спектрум») і Бойко («Одеса»). Догравали команди 10 проти 8-ми, але рахунок так і не змінився - 0:0.

На друге місце після п'ятого туру вийшов «Omnitec», який розгромив «Stars». Уже в дебюті «бордово-чорні» заявили про свої наміри: класний пресинг закінчився не менш класною передачею Семенова на Радченко, а Роман спокійно переграв голкіпера. В середині тайму рахунок був подвоєний. Затяжна атака «Омнітек» завершилася передачею Павлусенко з флангу на Борисенко, а Антон з другої спроби відправив м'яч у сітку.

У другому таймі «зірки» діяли краще, прагнули повернути інтригу в матч, проте в цей день у них мало що виходило. У той же час «Омнітек» незадовго до фінального свистка зняв всі питання і довів справу до розгрому. Це Арсеній Донченко здорово зіграв на добиванні і пробив воротаря - 3:0.

Досить несподіваний результат був зафіксований в матчі «Дарниці» і «Хелсгруп». «Жовто-зелені» розгромили свого суперника, не залишивши тому шансів - 3:0. У досить рівній грі ніщо не віщувало розгрому. У «жовто-чорних» були свої моменти, вони могли відкривати рахунок в цій зустрічі, але кілька своїх нагод не реалізували. Зате допустили помилку незадовго до перерви, захисник сфолив в простій ситуації на гравцеві суперника у власному штрафному. З пенальті чітко пробив Андрій Примачук.

А ледве почався другий тайм, як голкіпер «Дарниці» збив у своєму штрафному нападаючого. Ще один пенальті і ще один точний удар Примачук з «точки». Минуло ще п'ять хвилин і «Хелсгруп» забив третій гол. Тут також не обійшлося без Примачук: Андрій класним розрізним пасом вивів на рандеву з голкіпером Сергія Ігнатенка, а той здорово завершив комбінацію точним ударом.

Ця поразка відкинула «Дарницю» за межі першої «вісімки», зате їх місце зайняв «Штурм». Зухвала і досить молода команда Олега Баркова зуміла обіграти міцний Japan Parts. «Штурмовики» першими пропустили, чим дещо розслабили суперника - «наварили» Дмитро Курилов, вимушено виконувавший роль голкіпера, і Дмитро Сороченко. Олександр Корнієнко скористався цим подарунком і відкрив рахунок в матчі.

Однак поступово «Штурм» перехопив ініціативу. Вийшовши на заміну, Жиренков сам розігнав атаку, обігрався з Счасливцевим і завдав точного удару. А в кінцівці тайму «Штурм» провів вбивчу п'ятихвилинку, в ході якої тричі забив. Дубль оформив Жиренков, ще два м'ячі на рахунку Антона Пузія. Відзначимо асистентський хет-трик Вадима Счастливцева.

У другому таймі Ігор Карпюк з пенальті відквитав один м'яч, але на більше «японців» не вистачило. Більш того, «Штурм» був ближче до п'ятого м'яча, але реалізувати свої моменти команда не зуміла.

У наступному турі «Штурм» чекає зустріч з «Фокстротом», який повернувся в топ-8 за підсумками минулого уїк-енду. «Лисиці» знищили «Славутич» з рахунком 8:3. На початку матчу практично все вже було вирішено: гравці «Славутича» двічі невдало виходили з оборони, двічі допустили помилки, а Борисевич і Дьяченко свої моменти не упустили. Шевляков з пенальті один гол відіграв, проте в другому таймі «Фокстрот» продовжив своє домінування, забивши чотири рази протягом 19-ти хвилин. Дубль Івана Коваленко кілька скрасив сумний підсумок для «Славутича», але не більше того.

«Арсенал», завдяки розгромній перемозі над «Голосієво», підтягнувся ближче до першої «вісімки». «Каноніри» забили сім м'ячів своєму суперникові, який в цьому матчі недорахувався деяких лідерів. Вже до перерви «Арсенал» вів з рахунком 4:0. Хет-три на свій рахунок записав Руслан Халепа, ще двічі забивав Іван Богуш, по голу провели Віталій Артеменко і Юрій Остриков.

Найважливішу перемогу в матчі з «Респект» здобув ФКФ-ТР. Єдиний гол в цій зустрічі провів Тарас Ютовець на 68-й хвилині матчу. Йому вдався відмінний удар зі штрафного. «Жовто-чорні» могли виходити вперед ще в першому таймі, але Михайло Скачков не реалізував 11-метровий. «Лілові» непогано провели перший тайм, мали кілька непоганих моментів, але блискуче грав голкіпер ФКФ-ТР. А в другій половині, особливо після пропущеного м'яча, «Респект» пропустив кілька контратак, проте збільшити свою перевагу «жовто-чорні» так і не змогли. Але і перемога у них в кишені.

Другий матч підряд не виграє СНВ, який на цей раз врятував нічию в матчі зі СКІФ. «Хрестоносці» показали божевільний характер і зуміли відігратися, програючи по ходу зустрічі з рахунком 1:3. Рахунок відкрив Ігор Хоменець, класним ударом замкнув подачу від кутового прапорця. Перед самою перервою Дмитро Новак вдало підставив голову і подвоїв перевагу «скіфів», проте ледве почався другий тайм, як Хішам Афар втік на побачення з голкіпером і випередив того - 1:2. В середині другого тайму Дмитро Новак з пенальті забив третій гол «скіфів» і оформив дубль (на його рахунку в цьому матчі дубль і асист - він взяв участь у всіх трьох м'ячах своєї команди), і після цього СКІФ заспокоївся. А даремно. На 85-й хвилині Євген Тихонов знайшов свій шанс і скоротив відставання, потім футболісти СНВ потурбували штангу, а на 87-й хвилині рефері призначив пенальті у ворота СКІФа. Хішам Афар з «точки» пробив без проблем - 3:3. Правда, вже в самій кінцівці саме СКІФ міг вирвати перемогу, але два відмінні моменти не реалізував.

Дуже цікавим та інтригуючим, з шикарною розв'язкою, видався матч між «Livatek» і «Friends». «Бірюзово-сірі» першими відкрили рахунок - В'ячеслав Доманов здорово зіграв на добиванні. Після чого «друзі» перехопили ініціативу і зуміли не тільки відігратися, а й вийти вперед. Спрацювала зв'язка Кичко - Кисляк. Спочатку перший віддавав, а другий - забивав, а потім гравці помінялися ролями. На початку другої половини «Friends» мали забивати і третій м'яч, але потрапили в штангу. А після цього «Livatek» повністю перехопив ініціативу і методично тиснув на оборону суперника, створюючи момент за моментом, але просто блискучу гру в рамці воріт демонстрував голкіпер. Він зробив кілька вражаючих сейвів, кращим з яких був відбитий удар після стандарту.

Розв'язка наступила в самій кінцівці. Спочатку «друзі» втекли в контратаку, голкіпер «Ліватек» Василь Нагайцев збив форварда суперника за межами штрафного, проте все одно отримав червону картку. «Бірюзово-сірі», здавалося б, приречені, але їм вдалося навіть в меншості зрівняти рахунок в останній атаці! Роїк розігнав атаку, віддав правіше на Нагайцева, якому вдався відмінний удар в дальній кут - 2:2.

«Аристократи» не помітили опору «Талісмана», забивши чотири м'ячі. Тепер у «бордових» шість очок в заліку і невеликі шанси поборотися за першу «вісімку». Свій п'ятий матч в кваліфікаційному турнірі програла «Стіна». Молодіжна команда «Спектрума» цілком контролювала хід зустрічі з найперших хвилин, швидко оформила розгром і лише в кінці другої половини дозволила «жовто-чорним» почати створювати загрози своїх воріт. Це Микола Стрілець втік на ворота і з гострого кута пробив голкіпера.

Співорганізатор та гравець команди «Аристократи» Денис Пономаренко розповів про старт «бордових» в Кубку, амбіції і цілі, лідерах колективу та про історію створення команди.

- Як оціниш виступи Аристократів в поточному розіграші Кубка?

- Ми почали непогано, провели хороший матч проти Spectrum незважаючи на поразку, але абсолютно провалили два наступні матчі. Причини цього варто шукати в організації внутрішніх процесів в команді, тут всі трохи недопрацювали. Але ми активно працюємо над помилками і, сподіваюся, зуміємо змінити ситуацію вже в найближчих матчах.

- Попереду у вас матч з Japan Parts. Що знаєш про суперника?

- Історія взаємин у нас досить багата, і матчі відрізняються підвищеним напруженням. Але ми з повагою ставимося до цієї команди і з нетерпінням чекаємо матчу. У минулому сезоні наші майбутні суперники відрізнялися нестабільною грою. Але в окремо взятому матчі можуть видати дуже сильну гру.

- Які основні проблеми відчуває команда в даний період часу?

- Як я вже сказав, це більше питання організації внутрішніх процесів. По грі ми можемо виглядати значно краще.

- Наскільки змінилися Аристократи за рік?

- Однією з відмінних рис Аристократів є більш-менш стабільний склад. Ми, на жаль, втратили ключового гравця, Богдана Ячменя, який пішов на підвищення в «Одесу», але зберегли інших ключових гравців.

- Хто лідер команди на даний момент?

- Наша команда сильна саме командним духом, тому з мого боку буде некоректно виділяти одного гравця. Ми завжди намагаємося підтримувати один одного в грі і за межами поля.

- Які у вас плани на чемпіонат?

- Ми не будуємо конкретних планів на сезон, тому що в аматорському футболі часто багато залежить від випадку, від збору на конкретний матч. Тому наш план - виходити, боротися і перемагати в кожному окремому матчі.

- Розкажи трохи про назву та історію команди.

- Команда була заснована в квітні 2015 року та з літа брала участь в розіграші другої ліги ХФЛ і другої ліги чемпіонату Києва. У 2016 році заявилися в Weekend League, посіли третє місце в першій лізі. А з 2017 року граємо в першій лізі Weekend Super League. В кінці 2017 року виграли міжсезонний кубок Kyiv Winter Cup - у вирішальному матчі проти команди Самсон, в якому нас влаштовувала тільки перемога, до 85 хвилини поступалися в рахунку, але завдяки двом голам на останніх хвилинах вирвали перемогу – 3:2. Назва пов'язана з тим, що команда була заснована за підтримки Радіо Аристократи, але останні 2,5 роки жодного зв'язку з радіо ми не маємо.

- Хто для Аристократів найпринциповіший суперник?

- Є кілька команд, ігри з якими у нас складаються дуже напружено - Omnitec, ФКФ-ТР, колишній ФКФ, Дарниця, Голосієво.

- У вас в команді багато хлопців, пов'язаних з журналістикою. Як так вийшло?

- Кістяк команди сформувався спочатку з компанії, в якій було багато людей, які працюють в цій сфері. Потім додалися друзі, друзі друзів і т.д. У нас майже немає гравців "по оголошеннях", майже всі приходять за рекомендацією когось із членів клубу.

- Назви три фундаментальні речі, на яких будується колектив «Аристократів».

- Атмосфера - запорука успіху. Ми збираємося з хлопцями в теплій, дружній атмосфері після ігор, а також обов'язкова сауна по закінченню сезону.

Список дискваліфікованих гравців, які не зможуть прийняти участь у матчах 5-го туру Кубка WSL-2020.