Войти  \/ 
x
x
x

Отже, друга частина сезону WSL 2021 року стартувала! Команди почали дуже жваво - цієї неділі в середньому забивалося 6.75 м'яча за гру! Кубкові матчі повністю виправдали свій статус і принесли несподівану пару в фіналі турніру. Та й в чемпіонаті першого дивізіону також не обійшлося без несподіванки.

В останній вихідний день літа поновлюються офіційні турніри WSL. На нас чекає чотири протистояння: два півфінали кубку та два матчі в чемпіонаті першого дивізіону, які були перенесені на кінець серпня.

Дуже цікавим вийшов минулий уік-енд у WSL. Судячи зі ставок учасників в конкурсі прогнозів, в кожній з восьми пар був дуже явний фаворит. Проте лише в двох матчах для сильнішої сторони все обійшлося без зайвих нервів. В решті шести точилася доволі серйозна боротьба, і, зрештою, в чотирьох з них фаворит або вилетів (з розіграшу кубку), або втратив очки (в чемпіонаті).

На найближчі вихідні заплановано ще вісім матчі. Чотири - кубкові, і чотири - в чемпіонаті першого дивізіону, де для частини команд вже розпочнеться друге коло, хоча більшість ще й першого не завершила. Особливості цьогорічного календаря.

 

В кубку в трьох парах з чотирьох представники "вишки" грають проти команд щаблем нижче, причому всі вони не є лідерами першого дивізіону. Фактично, в кожному протистоянні є явний фаворит. Але ж це кубок, тож маємо право очікувати на сюрпризи.

Відбулися матчі 1/8 фіналу кубку WSL. Якщо бути точним, відбулося 6 з 8 матчів, адже в двох парах один із суперників відмовився грати. Якщо відкинути їх, а також погром, що вчинив "Фокстрот", то решта п'ять матчів вийшли по-справжньому кубковими - боротьба в них точилася до останніх хвилин, а в трьох справа дійшла навіть до серії пенальті!

Страница 1 из 23

Copyright © 2017-2021 Weekend Superleague. All Rights Reserved