Войти  \/
x
x
x

Третій тур кваліфікаційного турніру Кубка WSL-2020 видався дуже видовищним. Всі 24 команди забивали мінімум раз у цьому турі, а взагалі ми побачили рекордні 72 голи. Одразу чотири команди забивали п’ять і більше м’ячів, а середня результативність на цьому тижні склала рівно шість м’ячів за гру.

– 3:5

Протистояння лідерів, «Динамо» і СКІФ, було центральним матчем третього туру. Однак опору не вийшло - команда з Відрадного спокійно розібралася зі своїми візаві і здобула третю перемогу поспіль. В середині першого тайму Олександр Писанка вирвався на ворота по правому флангу і спокійно переграв голкіпера. А під завісу першої половини матчу Віталій Савчук отримав передачу від Антоненка і з лівої пробив у дальній кут - 2:0. Тут же Савчук-молодший отримав привітання від свого батька - Савчука-старшого.

На початку другої половини відзначився голом один з найактивніших гравців «Динамо» - Едуард Петраков. Знову відзначаємо асист від Антоненка, який класно обігрався з партнером. А що СКІФ? Команда намагалася відповідати своїми атаками, але вони не були настільки гострими, тому Євгену Іваненко, який вимушено захищав ворота динамівців в цьому матчі, довгий час не доводилося по-справжньому вступати в роботу. У кінцівці зустрічі СКІФ залишився в меншості - Василь Малий і Олександр Усик не поділили м'яч, а рефері вигнав Малого за удар суперника. Причому в меншості СКІФ додав і забив гол престижу - класним ударом відзначився Дмитро Новак.

На третє місце, скориставшись осічкою «скіфів», вирвався СНВ. «Хрестоносці» в гостросюжетному трилері перестріляли «Голосієво» і взяли сьоме очко в трьох матчах. Героєм зустрічі став Дмитро Ціценов, який оформив хет-трик. Допомагали йому Хішам Афар і Ігор Овчаренко, на рахунку яких по два очки за системою «гол + пас». А що ж «Голосієво»? У «жовто-зелених» був свій бомбардир, Євген Проценко, однак лише його потуг не вистачило - він оформив дубль, ще один м'яч на свій рахунок записав Олександр Русин.

У попередньому турі СНВ мінімально здолав «Spectrum», а на цьому тижні команда Владислава Бурлаки відігралася на «Friends». «Фіолетові» не залишили шансів «друзям», відвантаживши у їх ворота цілих вісім м'ячів. Несподівана нестабільність від однієї з найцікавіших команд Другої ліги минулого сезону. До перерви рахунок був 4:0, інтригу вбив Ілля Завалей, який оформив хет-трик за 41 хвилину. Він двічі здорово зіграв на добиванні, а в ще одному епізоді зробив класний прохід, що закінчився хльостким ударом в кут.

На старті другої половини «Friends» не реалізували пенальті, після чого отримали в свої ворота ще чотири м'ячі. Тут відзначимо два голи у виконанні самого активного учасника другого тайму - легіонера «Спектрума» Чукукелу Ебукі. «Друзі» змогли лише розмочити рахунок - це Кисляк отримав передачу в штрафний суперника і пробив повз воротаря.

Бойова нічия зафіксована в матчі «Арсеналу» і ФКФ-ТР. «Каноніри» двічі виходили вперед в цьому протистоянні, а «жовто-чорні» двічі знаходили в собі сили для відіграшу. Відзначимо черговий гол Романа Коника - форвард «Арсеналу» забиває в третьому турі поспіль, а всього на його рахунку вже п'ять голів.

Цікавим вийшло протистояння ОБСІЛФ і «Штурму». Більш досвідчені хлопці з ОБСІЛФ почали набагато активніше і вже на 7-й хвилині зустрічі заробили пенальті - Ясін Буден сфолив на супернику у власному штрафному. З «точки» чітко пробив капітан Олег Садовий. Але «штурмовики» не розгубилися і за дві хвилини в середині другого тайму забили двічі. Дубль на рахунку Павла Нерубайло. Однак після перерви ОБСІЛФ провів низку замін, вийшов Богдан Буга і додав гостроти і мощі атакам своєї команди. Саме він і зрівняв рахунок, втікши від захисників і перекинувши воротаря. У кінцівці зустрічі Нерубайло міг оформляти хет-трик, але його удар з лінії воріт в останній момент відбив голкіпер, а у відповідь забив ОБСІЛФ - Шульга упустив Якимова, і Дмитро приніс своїй команді непросту перемогу.

– 2:3

«Одеса» проводила свій матч у неділю і не відпустила «Динамо» від себе. «Одесити» здобули перемогу над «Омнітек» і продовжують йти без втрат. У дебюті зустрічі Перов підкараулив помилку захисника, втік до воріт суперника і покотив на Шульгу - Олексію залишалося лише влучити у ворота. Забивши свій м'яч, «Одеса» продовжила атакувати і контролювала хід поєдинку. Але який же м'яч забив «Омнітек»! Після подачі від кутового прапорця Богдан Павлусенко здорово зіграв на підборі, прибрав захисника і з лівого по фантастичній дузі відправив м'яч у саму «дев'ятку» - 1:1.

Відразу після цього голу команди посварилися, пристойно поштовхалися, результатом чого стало вилучення Ігоря Перова. «Бордово-сині» залишилися в меншості, але змогли проявити характер, забили на початку другого тайму і втримали перемогу. Переможний гол на рахунку Руслана Джура, який став одним з героїв поєдинку. Він чудово набіг на ближню штангу при подачі з кутового і головою пробив точно в ближній кут - 2:1.

Місце в першій «вісімці» зберігає «Фокстрот». «Лисиці» видобули другу перемогу в Кубку, обігравши міцну команду «Japan Parts». В середині першого тайму прикрий епізод трапився з Сергієм Петренко - він будучи на самоті біля своїх воріт зрізав м'яч у сітку і дозволив «Фокстроту» повести в рахунку. Після цього пристрасті на полі закипіли, обидві команди почали грати жорсткіше і не щадили один одного. Все це вилилося в велика кількість «гірчичників» і видалення Олександра Сухенко. Лівий захисник «японців» відштовхнув суперника руками під час ігрового епізоду і справедливо отримав друге попередження.

Буквально за хвилину до видалення «Japan Parts» забили свій гол, але арбітри угледіли офсайд у когось із нападників. Складно давати оцінку даним епізодом. А після перерви, вже в більшості, «Фокстрот» подвоїв свою перевагу - Андрій Соловей замкнув простріл Борисевича зліва. Але «японці» не здавалися, і навіть в меншості зуміли скоротити рахунок. Дальній удар Олександра Корнієнко застав зненацька голкіпера «лисиць».

«Japan Parts» йшли вперед, а «Фокстрот» з радістю ловив їх на контратаках. Ось тільки реалізувати свої численні моменти «лисицям» не вдавалося (навіть перекладина рятувала «зелених»), правда, і у «японців» було не так багато шансів для порятунку. А на останніх хвилинах зустрічі Віталій Харченко реалізував вихід три в одного, поставивши крапку в цьому цікавому протистоянні.

«Вісімку» найсильніших за підсумками трьох турів замикає «Дарниця». «Жовто-чорні» вирвали перемогу у «Респекта», показавши класний футбол. Вже на другий хвилини «лілові» вийшли вперед - Кужелев замкнув простріл Савченко з лівого флангу. Але суперник з відповіддю не змусив чекати - через чотири хвилини Руминськой класно навісив з правого флангу, а Максим Валєєв не менше класно головою відправив м'яч у «дев'ятку» - 1:1.

Бадьорий старт змінився більш спокійним продовженням. Команди притерлися один до одного, вже не форсували подій і чекали осічки суперника. «Дарниця» трохи краще атакувала, створювала більше тиску і домоглася свого: дальній удар Логвиненко голкіпер «Респекта» відбив перед собою, а в боротьбі за добивання захисник «лілових» сфолив на нападнику. Арбітр вказав на «точку», з якою впевнено пробив Логвиненко. Але через п'ять хвилин рефері призначив пенальті в протилежні ворота. До м'яча підійшов капітан «Респекта» Олександр Бабич і забив свій четвертий м'яч у сезоні.

У дебюті другої половини матчу рефері вилучив хавбека «Дарниці» Федора Дальченко - за агресивну поведінку. Але навіть в меншості «жовто-чорні» знайшли в собі сили не тільки відстояти нічию, а й вирвати перемогу. Олександр Руминськой наважився на удар метрів з 30-ти і не прогадав! Тут, звичайно, варто задавати питання голкіперу, який повинен брати такі м'ячі. Але це не робить перемогу «Дарниці» менш цінною!

У «Stars» стільки ж очок, скільки і у команд першої «вісімки», але різниця м'ячів трохи гірше, тому вони розташувалися на дев'ятому рядку. «Зірки» переграли «Славутич», причому здобули вольову перемогу. Вже до 32-й хвилині вони поступалися з рахунком 0:2 - дублем відзначився Микола Шевляков. Причому свій другий гол форвард забив ... прямим ударом від кутового прапорця.

«Зірки» і в перші півгодини грали непогано і загрожували воротам суперника, а тепер, коли не було чого втрачати, кинули всі сили в атаку. І це спрацювало. Ще до перерви Костянтин Узун відіграв один м'яч, скориставшись плутаниною в штрафній суперника після кутового. В середині другого тайму Джевага зрівняв рахунок, а точний удар Татарчука, який зреагував на відскок в штрафний суперника, приніс «Старс» перемогу. «Славутич» ще міг відігратися в кінцівці, проте не реалізував свої моменти, найнебезпечнішим з яких був розіграш вільного удару, призначеного за затягування часу голкіпером.

«Livatek» не залишив шансів «Аристократам» - 4:1. Причому вже на початку зустрічі «бордові» двічі вразили власні ворота. Автоголи на рахунку Фоменко і Бойко. Після такого початку «аристократи» все-таки прийшли в себе, змогли відіграти один м'яч зусиллями Кирила Шепетько, але в кінці першого тайму залишилися в меншості - за дві жовті картки відправився відпочивати Бєлінський. У другому таймі «Livatek» довів справу до розгрому, хоча міг забивати і більше, але просто чудово рятував свою команду голкіпер «Аристократів» Роман Гавриленко.

Першу перемогу в Кубку здобув «Хелсгруп», який розгромив молодіжну команду «Спектрума» - 7:3. Відзначимо, що за рахунком перемога далася «хелсам» легко, але на ділі вони доклали чимало сил. Молодь довгий час опиралася, до 73-ї хвилини рахунок був 2:2. Лише в кінцівці більш статусна команда оформила свою перевагу, а під кінець матчу суперники ще й влаштували бійку, яка спричинила за собою відразу чотири вилучення.

Відзначаємо дебютну перемогу в турнірах WSL нашого новачка - FG Golden Lions Talisman. Хлопці не залишили шансів «Стіні», яка хоч і відкрила лік своїм забитим м'ячам у цьому сезоні, але поки що явно виглядає головним аутсайдером турніру. Є куди додавати! Що стосується «левів», то треба пригадати Ігоря Малюка - автора хет-трику в цій зустрічі.