Войти  \/ 
x
x
x

Контрольно-дисциплінарний комітет Weekend Super League прийняв ряд рішень про інциденти, які сталися у 3-му турі Кубка WSL-2020.

Рішення щодо інциденту в матчі 3-го туру Кубка WSL Respect – Дарниця

 

  1. Після перегляду відео та ретельного аналізу порушення, за яке гравець команди Дарниця  Дальченко Федір отримав червону картку, було прийнято рішення дискваліфікувати Дальченка Федора за агресивну поведінку під час зупинки гри на два матча відповідно до пункту 7.2 додатка В чинного регламенту. Таким чином, Дальченко Федір (Дарниця) пропустить два наступні матчі в офіційних турнірах, що проходять під егідою WSL.

Рішення щодо інциденту в матчі 3-го туру Кубка WSL ФК "Одеса" – Omnitec

 

  1. Після перегляду відео та ретельного аналізу порушення, за яке гравець команди ФК "Одеса"  Перов Ігор отримав червону картку, було прийнято рішення дискваліфікувати Перова Ігоря за застосування фізичної сили до участника матчу на чотири матчі відповідно до пункту 8 чинного регламенту. Таким чином Перов Ігорь (ФК "Одеса") пропустить чотири наступні матчі в офіційних турнірах, що проходять під егідою WSL.
  2. Після перегляду відео та ретельного аналізу інцидента, було прийнято рішення дискваліфікувати Волошина Олександра за агресивну поведінку під час зупинки гри на два матча відповідно до пункту 7.2 додатка В чинного регламенту. Таким чином Волошин Олександр (Omnitec) пропустить два наступні матчі в офіційних турнірах, що проходять під егідою WSL.
  3. Після перегляду відео та ретельного аналізу інцидента, було прийнято рішення дискваліфікувати Клименка Єгора за агресивну поведінку під час зупинки гри на два матчі відповідно до пункту 7.2 додатка В чинного регламенту. Таким чином, Клименко Єгор (Omnitec) пропустить два наступні матчі в офіційних турнірах, що проходять під егідою WSL.

Рішення щодо інциденту в матчі 3-го туру Кубка WSL FC Spectrum U-23 - ФА Хелсгруп

 

  1. Після перегляду відео та ретельного аналізу порушення, за яке гравець команди FC Spectrum U-23  Дяченко Данило отримав червону картку, було прийнято рішення дискваліфікувати Дяченка Данила за агресивну поведінку під час зупинки гри на два матчі відповідно до пункту 7.2 додатка В чинного регламенту. Таким чином, Дяченко Данило (FC Spectrum U-23) пропустить два наступні матчі в офіційних турнірах, що проходять під егідою WSL.
  2. Після перегляду відео та ретельного аналізу порушення, за яке гравець команди FC Spectrum U-23  Лебідь Олександр отримав червону картку, було прийнято рішення дискваліфікувати Лебідя Олександра за агресивну поведінку під час зупинки гри на два матча відповідно до пункту 7.2 додатка В чинного регламенту. Таким чином, Лебідь Олександр (FC Spectrum U-23) пропустить два наступні матчі в офіційних турнірах, що проходять під егідою WSL.
  3. Після перегляду відео та ретельного аналізу порушення, за яке гравець команди ФА Хелсгруп  Чобан Тарас отримав червону картку, було прийнято рішення дискваліфікувати Чобана Тараса за агресивну поведінку під час зупинки гри на два матчі відповідно до пункту 7.2 додатка В чинного регламенту. Таким чином, Чобан Тарас (ФА Хелсгруп) пропустить два наступні матчі в офіційних турнірах, що проходять під егідою WSL.
  4. Після перегляду відео та ретельного аналізу інциденту, було прийнято рішення дискваліфікувати Джерепу Дмитра за застосування фізичної сили до участника матчу на чотири матчі відповідно до пункту 8 чинного регламенту.  Таким чином, Джерепа Дмитро (ФА Хелсгруп) пропустить чотири наступні матчі в офіційних турнірах, що проходять під егідою WSL.
  5. Після перегляду відео та ретельного аналізу порушення, за яке гравець команди ФА Хелсгруп  Красіков Леонід отримав червону картку, було прийнято рішення дискваліфікувати Красікова Леоніда за серйозне ігрове порушення відповідно до пункту 6.1 додатка В. Таким чином, Красіков Леонід (ФА Хелсгруп) пропустить два наступні матчі в офіційних турнірах, що проходять під егідою WSL.

 Дискваліфікації на 4-ий тур Кубку WSL:

 

Бакунець Іван  2ЖК  FC Spectrum

Сухенко  Олександр  ЧК  Japan-Parts VSK

Яковенко  Олександр  2ЖК  Japan-Parts VSK

Бабіч  Олександр  2ЖК  Respect

Осадчій  Сергій  2ЖК  Respect

Джевага  Олександр  2ЖК  Stars

Белінський  Олексій  ЧК  Аристократы

Пронюткін  Руслан  ЧК  Арсенал Киев

Остріков  Юрій  2ЖК  Арсенал Киев

Арбузов  Максим  2ЖК  Дарниця

Антоненко  Антон  2ЖК  Динамо Отрадный ТS Tech

Шевченко  Дмитро  2ЖК  ОБСІЛФ

Малий  Василь  ЧК  СКИФ

Магдик  Дмитро  2ЖК  ФК "Одеса"

Петрук  Віталій  2ЖК  Фокстрот

Олешко  Олександр  2ЖК  Фокстрот

Соломко  Олександр  рішення КДК від 18.06.2020  Livatek FC

Рудін Артем  рішення КДК від 18.06.2020  Livatek FC

Рубан Ростислав  рішення КДК від 18.06.2020  Stars

Грисюк Ярослав  рішення КДК від 18.06.2020  FC Spectrum U-23

Калашник Дмитро  рішення КДК від 18.06.2020  Славутич

Успенський Андрій  рішення КДК від 18.06.2020

Дальченко Федір  рішення КДК від 25.06.2020 Дарниця

Перов Ігорь  рішення КДК від 25.06.2020 ФК "Одеса"

Волошин Олександр  рішення КДК від 25.06.2020 Omnitec

Клименко Єгор  рішення КДК від 25.06.2020 Omnitec

Дяченко Данило  рішення КДК від 25.06.2020 FC Spectrum U-23

Лебідь Олександр рішення КДК від 25.06.2020 FC Spectrum U-23

Чобан Тарас рішення КДК від 25.06.2020 ФА Хелсгруп

Джерепа Дмитро рішення КДК від 25.06.2020 ФА Хелсгруп

 

Красіков Леонід рішення КДК від 25.06.2020 ФА Хелсгруп