Войти  \/
x
x
x

Чвертьфінальні матчі Кубка WSL вийшли вельми цікавими у всіх «вісімках»: тут були і неймовірні камбеки, і шикарні голи, і емоційні видалення, і навіть серія пенальті.

ФК "Одеса"  -  Japan-Parts VSK – 3:2

Дуже впевнено путівку в півфінал Кубка добув «Фокстрот» - «лисиці» не залишили шансів «Спектруму», вирішивши всі питання вже до перерви. В середині першого тайму Борисков і Банников розіграли комбінацію, останній вийшов на побачення з воротарем і зовнішньою стороною стопи майстерно відправив м'яч у дальній кут. А через 10 хвилин «лисиці» подвоїли перевагу: Самбурський увійшов в штрафну і зряче викотив на дальню штангу Борисевичу, удар якого був неперевершений.

Другий тайм почався з пенальті в ворота «Спектрума»: захисник «фіолетових» сфолив у власному штрафному, а рефері вказав на «точку». Удар з 11-метрового реалізував Борисков. Під завісу зустрічі Самбурський знову виступив у ролі асистента - вивів на побачення з голкіпером Віталія Харченка, а той переграв воротаря.

У півфіналі «Фокстрот» чекає зустріч з «Одесою». «Одесити» у важкому і емоційному протистоянні були сильнішими за «Japan-Parts», причому добули божевільну вольову перемогу. Уже до середини першого тайму «японці» вели з рахунком 2:0. Капітан «зелених» Сергій Архангельський шикарною передачею вивів Ігоря Карпюка тет-а-тет з воротарем, а той переграв голкіпера. Через 12 хвилин «японці» повторили цей трюк: Костянтин Куцопатрий ударом від воріт кинув в прорив Олександра Корнієнка, той втік від захисників і перекинув воротаря - 0:2. Однак «Одеса» не зломилася, ще до перерви Андрій Бондар ударом головою метрів з 11-ти завершив передачу Запісецького з флангу - 1:2.

Все найгарячіший прийшлося на останні 20 хвилин зустрічі. Спочатку арбітр видалив вже заміненого Куцапатрого за розмови, а потім «Одеса» зрівняла рахунок. Ігор Перов замкнув подачу з флангу від Антона Бойко. А ще через шість хвилин все той же Перов приніс перемогу своїй команді, добивши м'яч у сітку після помилки голкіпера суперника.

«Динамо» виявилося вище класом, ніж ОБСІЛФ. Вже на 30-й хвилині «біло-сині» відкрили рахунок в цьому матчі. Іван Нестеренко скористався подачею з флангу, його перший удар відбив воротар, але нічого не зміг вдіяти з добиванням - 1:0.

Далі на полі панувала справжня чоловіча боротьба, підсумком якої став урожай жовтих карток. Ніхто не хотів поступатися, билися команди за кожен клаптик поля. А переможцем в цій битві вийшло «Динамо»: на 54-й хвилині «біло-сині» подвоїли рахунок завдяки автоголу Романа Лазебного. ОБСІЛФ відповів лише в самій кінцівці - Данило Якимів божевільним ударом здалеку відправив м'яч під поперечину. Але на більше ОБСІЛФ не вистачило.

Тепер «Динамо» чекає зустріч зі «Stars», які здолали «Омнітек» лише в серії пенальті. По ходу всього матчу трохи активнішими були «бордово-чорні», вони створили більше моментів і домінували в цій зустрічі. Але дива у рамці воріт «зірок» творив голкіпер Олександр Щурікков. Він створив кілька непоганих сейвів в ігровий час, а в серії 11-метрових став справжнім героєм і відбив три удари суперників. Власне, завдяки його грі «Stars» і виграли цей матч і тепер зіграють в півфіналі Кубка WSL.

Strong Cup

Штурм  -  Дарниця – 1:3

ФКФ-ТР  -  Аристократи – 2:0
ФА Хелсгруп  -  Арсенал Київ – 6:0

Матч «Respect» - СКІФ не відбувся, команда СКІФ припинила свою участь у розіграші Кубка WSL. «Respect» автоматично отримав путівку у півфінал Strong Cup.

«Штурм» під проливним дощем протягом усього матчу домінував над «Дарницею». Ось тільки реалізувати свою ігрову перевагу в гол «зелено-білі» змогли лише раз - Жіренкову вдався відмінний удар під штангу. «Дарниця» грала куди простіше і обережніше, але при цьому ефективніше. І, звичайно ж, використовувала свій козир - Олега Логвиненко. Форвард знайшов три свої моменти і забив три м'ячі, вивівши свою команду в півфінал другої «вісімки».

Там «Дарницю» чекає зустріч з «Хелсгруп», який не залишив жодного шансу «Арсеналу». Вже до 6-ї хвилини зустрічі «жовто-зелені» вели з рахунком 2:0, скориставшись двома помилками голкіпера. Обидва рази до успіху приводили флангові атаки - спочатку простріл зліва замкнув Олексій Каменєв, а потім передачею справа скористався Андрій Примачук. Ще до перерви красивим голом у власному стилі відсвяткував повернення на поле після дискваліфікації Дмитро Джерепа - його удар зі штрафного прийшовся в самісіньку «дев'ятку». Ну а в другому таймі «Хелсгруп» вже добивав свого суперника: четвертий гол на рахунку Олега Шосталя, а потім дублем відзначився Леонід Красиков.

У матчі між ФКФ-ТР і «Аристократами» вийшла досить рівна і безкомпромісна боротьба. У першому таймі команди зіграли обережно, результатом чого стали нулі на табло. А в другій половині «жовто-чорні» трохи додали і зуміли вирвати перемогу завдяки дублю Дмитра Липина. На 67-й хвилині він відкрив рахунок у цій зустрічі дальнім ударом метрів з 20-ти, заставши зненацька голкіпера «бордових», а під завісу зустрічі обікрав захисника і реалізував вихід один на один. У півфіналі ФКФ-ТР чекає дуже цікава зустріч з «Respect».

Prestige Cup

Livatek FC  -  FC Spectrum U-23 – 2:1

FG Golden Lions Talisman  -  ФК Стiна – 3:1
Friends  -  Голосієво – 0:5

Матч СНВ – «Славутич» не відбувся, команда СНВ припинила свою участь у розіграші Кубка WSL. «Славутич» автоматично отримав путівку у півфінал Prestige Cup.

Живенький матч вийшов між «Ліватеком» і молодіжною командою «Спектрума». Обидві команди прагнули грати на атаку, тому і моментів біля воріт один одного створювали багато. «Спектурм» міг забивати після стандарту, а «сіро-бірюзові» упустили ряд хороших виходів на воротаря. Проте, «Ліватеку» все-таки вдалося відкрити рахунок ще в першій половині матчу - класна передача від Лисниченко завершилася точним ударом Євгена Перегоя. А після перерви «жовті» пішли в атаку всіма силами і домоглися свого. Спочатку гравець «Спектрума» потряс поперечину, а добив м'яч у сітку Євген Шпильовий - 1:1. На хвилі успіху їм вдалося організувати ще кілька цікавих атак, ось тільки з реалізацією не все було гладко. У той же час «Ліватеку» удача посміхнулася - фланговий прохід Олександра Полякова завершився чи то подачею, чи то ударом, і м'яч залетів за комірець Артему Зіневичу. Цей гол і став вирішальним.

FG Golden Lions Talisman вдруге в поточному розіграші Кубка обіграв «Стіну», тільки на цей раз більш скромно. У кінцівці тайму «леви» двічі засмутили суперника, зумовивши результат зустрічі. Дублем відзначився Денис Калінкін, який двічі втік від захисників і реалізував виходи один на один. А в другому таймі Денис забив і третій м'яч, розібравшись з захисниками і голкіпером. «Стіна» відповіла голом престижу - його автор Артем Коба.

Є свій автор хет-трику в цьому раунді Кубка і в складі «Голосієво». Євген Проценко забив три м'ячі у ворота «Friends» і допоміг своїй команді розгромити суперника - 5:0. Артур Астахов відкрив рахунок в матчі, обігравши захисника і точно пробивши в ближній кут. Подвоїв рахунок Проценко незадовго до перерви, а всі інші м'ячі «друзі» пропустили в кінцівці матчу.