Войти  \/ 
x
x
x

У четвер, 6 серпня, відбулося чергове засідання Контрольно-дисциплінарного комітету WSL, на якому було розглянуто низку питань щодо матчів 1/2 стадії плей-офф Кубка WSL-2020.

Рішення комітету стосовно подій матчу Динамо Відрадний TS Tech - Stars:

• кваліфікувати дії гравця Синицина Дмитра (Динамо Відрадний TS Tech) у одному з ігрових епізодів як серйозне ігрове порушення (див. п.6.1 додатку В чинного регламенту)

• кваліфікувати окремі дії гравців Антоненко Дмитра та Савчука Євгена (обидва - Динамо Відрадний TS Tech) як агресивну поведінку по відношенню до головного арбітра зустрічі (див. п7.3 додатку В чинного регламенту);

• кваліфікувати окремі дії гравців Антоненко Дмитра та Синицина Дмитра (обидва - Динамо Відрадний TS Tech) як застосування фізичної сили до учасників матчу (див. п.8 додатку В чинного регламенту);

  дискваліфікувати Савчука Євгена (Динамо Відрадний TS Tech) на 6 (шість) тижнів, починаючи з 7 серпня. таким чином гравця дискваліфіковано по 17 вересня включно

• скасувати автоматичну одноматчеву дискваліфікацію Синицину Дмитру (Динамо Відрадний TS Tech) та замінити її на дискваліфікацію терміном на 9 (дев'ять) тижнів, починаючи з 7 серпня. таким чином гравця  дискваліфіковано по 8 жовтня включно.

• скасувати автоматичну одноматчеву дискваліфікацію Антоненкові Дмитру (Динамо Відрадний TS Tech) та замінити її на дискваліфікацію терміном на 10 (десять) тижнів, починаючи з 7 серпня. таким чином гравця  дискваліфіковано по 15 жовтня включно.

Рішення комітету стосовно інших матчів:

• скасувати автоматичну одноматчеву дискваліфікацію Хоботнева Кирила (Golden Lions Talisman) та замінити її на дискваліфікацію терміном на чотири тижні, починаючи з 7 серпня. таким чином гравця  дискваліфіковано по 3 вересня включно.

Дискваліфікації на фінальні матчі стадії плей офф Кубка WSL

Автоматичні дискваліфікації на 1 матч:

Третьяков   Дмитро  2ЖК  Livatek FC
Устименко  Віктор   ЧК  Stars
Узун  Костянтин  2ЖК  Stars
Лещук  Богдан  2ЖК  Голосеево
Цирельчук  Владислав  2ЖК  ФА Хелсгруп
Карпенко  Микола  2ЖК  ФКФ-ТР

Дискваліфікації, призначені КДК:

Успенський Андрій (до 18 серпня) рішення КДК від 18.06.2020 Арсенал Київ
Куцопатрий Костянтин (до 4 вересня) рішення КДК від 31.07.2020 Japan Parts VSK
Шульга Руслан (до 4 вересня) рішення КДК від 31.07.2020 Штурм
Хоботнев Кирило (до 4 вересня) рішення КДК від 06.08.2020 Golden Lions Talisman
Палянига Євген (до 18 вересня) рішення КДК від 31.07.2020 Japan Parts VSK
Савчук Євген (до 18 вересня) рішення КДК від 06.08.2020 Динамо Відрадний TS Tech
Синицин Дмитро (до 9 жовтня) рішення КДК від 06.08.2020 Динамо Відрадний TS Tech
Антоненко Дмитро (до 16 жовтня) рішення КДК від 06.08.2020 Динамо Відрадний TS Tech