Войти  \/ 
x
x
x

Організатор футбольного клубу «Stars» Олег Скрима напередодні фіналу Кубка WSL розповів про свою команду, її шлях по кубковій сітці та майбутнє протистояння з «Одесою».

- З якими очікуваннями «Stars» підходять до фіналу Кубка?

- Очікування найпростіші - в суботу приїхати додому з Кубком! Ми налаштовуємося на вирішальний поєдинок дуже серйозно і віддамо всі сили, щоб здобути перемогу над «Одесою».

- На шляху до фіналу у «Stars» було багато цікавих матчів. Хто з суперників був найскладнішим?

-Дуже складним суперником для нас була команда «Омнітек». Дійсно гідна уваги команда. Та й інші команди теж показали себе з хорошого боку. Радує, що рівень чемпіонату зростає з кожним роком!

- Хто з гравців добре проявив себе у Кубку WSL?

-Молодий Олексій Авраменко, йому поки лише всього 16 років, але він вже в цьому віці подає великі надії. Він поступово стає лідером команди. Також варто пам'ятати і про старожилів команди - Кузьміна Володимира і Щурікова Олександра, на яких тримається наш колектив. Як сказав одна дуже хороша людина: «Виділити особливо і нема кого, всіх би виділив, тому що ми команда».

- У чому сила «Старс»?

-Наша сила в нас самих, підтримці один одного, як на полі, так і в житті!

- Що знаєте про суперника по фіналу «Одесу» і за рахунок чого можна обіграти чинного володаря Кубка?

-Суперник дуже гідний, все-таки, нам буде протистояти діючий чемпіон і володар Кубка WSL. Це збалансована у всіх лініях команда, а головне - дуже мотивована з боку президента клубу! Гра покаже, хто, як і за рахунок чого може добути бажаний результат.

- Фінал Кубка - найвище досягнення для Старс?

- Так. Більш того, це наш дебютний розіграш Кубка. І відразу фінал!

- «Старс» потребують підсилення?

- Я впевнений, що підсилення потребує кожна команда WSL, ми не виняток. Для нас дуже актуальна позиція нападника на сьогоднішній день. Знаходимося в пошуку молодих талантів.

- Розкажіть трохи про історію створення команди та її шлях в аматорському футболі?

-Команда організовувалася в 2000 році, за рахунок молодих хлопців - на той час 15-16 років і навіть молодше. Всі проживали на Райдужному масиві і брали участь в чемпіонаті ХФЛ. Неодноразово ставали призерами цієї ліги, а з 2016 року беремо участь в чемпіонаті WSL!

- Три фундаментальних принципи, на яких тримається «Старс»?

-Футбол, дружба, третій тайм!