Войти  \/ 
x
x
x

Організатор ФК «Одеса» Дмитро Франюк поділився очікуваннями від майбутнього фіналу Кубка WSL проти «Stars», а також розповів про успіхи своєї команди і планами на майбутнє.

- З якими очікуваннями «Одеса» підходить до фіналу Кубка?

- Очікуємо складної і бойової гри за трофей з дуже добротною командою – «Stars». Наші хлопці усвідомлюють значущість цієї гри, хочуть тільки перемоги.

- На шляху до фіналу у «Одеси» було багато цікавих матчів. Хто з суперників був найскладнішим?

- За якістю гри було складно проти «Фокстроту». По напрузі найскладніший матч був з «Japan-Parts», де ми вже на 20 хвилині програвали 0:2.

- Хто з хлопців заслуговує похвали і добре проявив себе в Кубку?

- Не хочу виділяти когось. У нас кожен з футболістів викладався на 100% і грав виключно на команду.

- У чому сила «Одеси»?

- «Одеса» завжди відрізнялася командним духом і характером. Без останнього в команді люди довго не затримувалися. Також, тільки самими амбітними цілями на сезон.

- Що знаєте про суперника по фіналу «Stars» і за рахунок чого можна його обіграти?

- «Stars» добре організована команда. Хлопці давно грають один з одним. Мені імпонує їх стиль футболу. Наші секрети не будемо озвучувати. Хочу, щоб «зірки» здивувались на полі, а не в ЗМІ.

- Які враження залишилися від участі в Кубку? Які плюси і мінуси формату нинішнього сезону?

- Враження найпозитивніші. Ми зберегли футбол в столиці. Разом з усіма організаторами ліги і командами нам вдалося вивести людей з "диванного режиму". Всім хлопцям вдячний за виконану роботу.

- «Одеса» потребує підсилення?

- Будь-яка команда потребує підсилення. Будь то «Динамо» Київ, або «Реал» Мадрид. Тому, наша команда не виняток. Переглядаємо хлопців на тренуваннях. Ближче до 20 серпня ми будемо розуміти з ким з новачків будемо брати участь в чемпіонаті.

- Три фундаментальних принципи, на яких тримається «Одеса»?

- Характер. Воля до перемоги. Відповідальність.